مردم صومعه‌سرا دوست دارند ره‌آورد سفر رئیس جمهور به گیلان چه باشد؟

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۵ فروردین ۹۴ - ۱:۰۲

  کد خبر : 29387
  به مناسبت سفر رئیس جمهور به گیلان؛

  مردم صومعه‌سرا دوست دارند ره‌آورد سفر رئیس جمهور به گیلان چه باشد؟

  همزمان با ورود رئیس جمهور و هیئت دولت به گیلان، مردم صومعه‌سرا دوست دارند ره‌آورد این سفر برایشان چه باشد؟

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور دولت تدبیر و امید طی روزهای آتی به استان سرسبز و مهمان‌نواز گیلان سفر می‌کند.

  در این راستا به نظر شما مردم دوست دارند ره‌آورد سفر رئیس جمهور به گیلان چه باشد؟

  ایجاد اشتغال برای جوانان

  مقداد ف، جوان صومعه‌سرایی در این راستا با بیان اینکه لیسانس حسابداری دارد ولی متاسفانه بیکار است، اظهار کرد: به عنوان یک جوان تحصیلکرده وبیکار قطعا اولین مطالبه من از رئیس جمهور ایجاد اشتغال برای جوانان است.

  وی افزود: وقتی جوانان تحصیلات تکمیلی خود را به پایان می‌رسانند و با بیکاری مواجه می‌شوند قطعا معضلات و مشکلات اجتماعی زیاد می‌شود.

  جوان صومعه‌سرایی با بیان اینکه درحال حاضر بیکاری به یک بحران تبدیل شده است، اظهار کرد: پدیده هایی مثل اعتیاد، خلاف کاری، قانون ستیزی، هنجارشکنی ارتباط تنگاتنگی با بیکاری و فقر دارند.

  مقداد ف تصریح کرد: افرادی که بیکار هستند، بیشتر آمادگی کشیده شدن به سمت کارهای خلاف نسبت به افراد مشغول را دارند و در همین راستا از دولت تدبیر و امید خواستارم که در اولین اقدام خود برای استان گیلان و به خصوص شهر صومعه‌سرا ره‌آورد اشتغال برای جوانان را داشته باشند.

  صداقت و راستگویی را از رئیس جمهور خواستارم

  ش ب، شهروند صومعه‌سرا با بیان اینکه صداقت و راستگویی مهمترین ره‌آورد رئیس جمهور و هیئت دولت به استان گیلان است، خاطرنشان کرد: از ریاست جمهوری خواستاریم از ارائه وعده های نا ممکن به مردم خودداری نمایند.

  وی با بیان اینکه با هر وعده رئیس جمهور و هیئت دولت مردم منتظر اجرای ان هستند، اظهار کرد: ما به امید زندگی می کنیم تا شاید تدبیری اندیشه شود و این امیدی که در مردم توسط دولت ایجاد می شود به ناامیدی نرود.

  شهروند صومعه‌سرایی افزود: برقراری عدالت اجتماعی، مبارزه با فساد و رشوه خواری در تمام سطوح از دیگر مطالبات بنده و عموم مردم است.

  تبدیل دهستان ضیابر به بخش

  یوسف ضیابری با بیان اینکه سالهاست منتظر بخش شدن دهستان ضیابر هستیم، گفت: حدودا دو سال و نیم گذشته فرماندار وقت در مسجد آیت‌الله ضیابری یک سخنرانی کردند و گفتند که تا پنج ماه آینده و قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دولت یازدهم حکم بخش شدن ضیابر به دست مردم این منطقه می‌رسد.

  وی بابیان اینکه هم اکنون دو سال و نیم از آن وعده می‌گذرد ولی ما حکمی نمی‌بینیم، تصریح کرد: انتظار داریم ره‌آورد رئیس جمهور برای مردم منطقه ضیابر حکم بخش شدن آن باشد.

  شهروند ضیابری با بیان اینکه ضیابر از سابقه تاریخی بالایی برخوردار است، خاطرنشان کرد: متاسفانه آنطوری که باید به این دهستان رسیدگی نشده و کوچه‌ها و اکثر خیابان‌های آن نیاز به شن ریزی و روکش آسفالت دارد.

  وی اظهار کرد: امیدواریم سفر ریاست جمهوری به استان گیلان برای همه مردم استان و هم چنین برای منطقه ضیابر دارای خیر و برکت باشد.

  به گزارش واران نیوز، علاقه مندان می‌توانند نظرات و مطالبات خود را از رئیس جمهور در بخش نظرات این خبر درج نمایند.

  ۵ ديدگاه

  1. حسن صديقي گفت:

   ممنون از زحمات شما ، موفق باشید.

  2. بیکار گفت:

   آخه کدوم حرف این دولت درست بوده تا من جوون بیکار دردمو بگم بخوان حل کنن

  3. خودم گفت:

   فکر نمیکنید این خبر باید صفحه اول باشه تا مردم ببینند و نظراتشون رو بذارند؟

  4. مریم از روستا زعفان پاسکه گفت:

   با سلام از ریس جمهور محترم در خواست دارم به روستا زعفان رسیدکی بیشتر کنند چون این روستا هیچ کونه امکانات از جمله نه گازلوله کشی دارد و نه آب آشامیدنی ویک جاده بسیار نا مناسب که پستی و بلندی زیاد دارد این در خواست اهالی روستا زعفان از ریس جمهور محبوب است انشالله رسیدکی شود

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro