با استقبال از رئیس جمهور به رفتار دیپلماتیک دولت در عرصه دفاعی مشروعیت می‌بخشیم

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۱ فروردین ۹۴ - ۱۳:۵۰

  کد خبر : 29395
  فرماندار صومعه‌سرا:

  با استقبال از رئیس جمهور به رفتار دیپلماتیک دولت در عرصه دفاعی مشروعیت می‌بخشیم

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه سفر رئیس جمهور نمایشی از اراده ملی ما و میزان اطاعت‌پذیری ما از باورها، و اعتقاداتمان است، افزود: با حضور خود در استقبال از رئیس جمهور به رفتار دیپلماتیک دولت در عرصه دفاعی مشروعیت می‌بخشیم و به فرمایش مقام معظم رهبری که همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت است عمل می‌کنیم.

   

  به گزارش واران نیوز، حسین اسماعیل‌پور در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: با توجه به ارزیابی های صورت گرفته از طریق فضای مجازی رسانه های داخلی و خارجی سفر رئیس جمهور به گیلان ویژه است.

  وی با بیان اینکه گیلان به عنوان نماینده ایران از دولت تدبیر به دلیل پیش‌نویس توافق لوزان تشکر می‌نماید، خاطرنشان کرد: این تشکر باید به گونه‌ای باشد که بازتاب جهانی داشته باشد و مردم گیلان حضور خود را به جهانیان نشان دهند.

  فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به اهمیت انعکاس خبری سفر رئیس جمهور به گیلان، اظهار کرد: بسیاری از رسانه‌های خارجی در حال فضاسازی هستند که همدلی و هم‌زبانی مردم ایران در این سفر مشخص می گردد.

  اسماعیل‌پور با بیان اینکه سفر رئیس جمهور نمایشی از اراده ملی ما و میزان اطاعت‌پذیری ما از باورها، و اعتقاداتمان است، افزود: با حضور خود در استقبال از رئیس جمهور به رفتار دیپلماتیک دولت در عرصه دفاعی مشروعیت می‌بخشیم و به فرمایش مقام معظم رهبری که همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت است عمل می‌کنیم.

  وی با بیان اینکه این سفر به دلیل وابستگی صنعت توسعه ای گیلان تا ۵ سال آینده برای ما دارای اهمیت است، گفت: در این سفر یک نوع نمایش ملی داریم که سخن مقام معظم رهبری را با تمام وجود احساس می‌کنیم وبه صورت عملیاتی در این سفر اجرا می‌نماییم.

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه مطالبات مردم صومعه‌سرا برنامه ریزی شده و تحویل نمایندگان دولت داده می شود، تصریح کرد: پروژه های ورزشی، تکمیل مصلی و مساجد شهرستان، مطالبات حوزه کشاورزی و … از جمله مطالبات این شهرستان است./شبستان

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro