دغدغه‌هایی در راستای پیش نویس توافق نامه لوزان و مسائل هسته ای وجود دارد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۱ فروردین ۹۴ - ۱۳:۵۸

  کد خبر : 29398

  دغدغه‌هایی در راستای پیش نویس توافق نامه لوزان و مسائل هسته ای وجود دارد

  امام جمعه صومعه‌سرا گفت: دغدغه‌هایی در راستای پیش نویس توافق نامه لوزان و مسائل هسته ای وجود دارد که امید است دولت و نمایندگان آن که وظایف مضاعف نسبت به آرمان های انقلاب دارند دقت کافی را داشته باشند تا سبب شادی دشمنان نگردیم.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی در جلسه شورای اداری این شهرستان با تبریک ولادت حضرت زهرا(س) اظهار کرد: خدمت رسانی به خلق خدا سبب خشنودی حضرت زهرا(س) می شود.

  وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری امسال را به نام «ملت،دولت،همدلی،هم زبانی» منعقد کردند، افزود: ملت و دولت باید در کنار هم به صورت همدل و هم زبان در راستای خدمت رسانی به مردم و آرمان های انقلاب، نظام و امام و شهدا گام بردارند.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه استکبار جهانی به مانند گرگ چنگال طمع خود را بر روی ایران نشانه گرفته تا بتواند ملتمان را از آرمان هایش دور کند، گفت: درک متقابل ملت از دولت و بالعکس ما را به آرمان هایمان نزدیکتر می کند.

  حجت الاسلام صدیقی با اشاره به پیش نویس توافقنامه لوزان، تصریح کرد: باید به جهانیان نشان دهیم که ما پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت کریمه هستیم و برخورد ما با این پیش نویس بسیار منطقی است.

  وی با بیان اینکه آحاد مردم گیلان در این سفر رئیس جمهور به استقبال وی می روند، خاطرنشان کرد: مدیران با برنامه‌ریزی‌های خوبی که در استان و شهرستان‌ها دارند باید از این سفر برای گیلان به خصوص صومعه‌سرا راهبرد و دست‌آورد خوبی به دست بیاوریم.

  امام جمعه صومعه‌سرا اظهار کرد: دغدغه‌هایی در راستای پیش نویس توافق نامه لوزان و مسائل هسته ای وجود دارد که امید است دولت و نمایندگان آن که وظایف مضاعف نسبت به آرمان های انقلاب دارند دقت کافی را داشته باشند تا سبب شادی دشمنان نگردیم.

  حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه بعضی از مواد توافق نامه اماکن تبعات بعد برای ایران دارد، افزود: نمایندگان مذاکره باید یک تیم قوی حقوقی همراه خود کنند تا دشمن در بعضی از مسائلی که می‌تواند سواستفاده کند مایوس نماید.

  وی با بیان اینکه در ثانیه‌های اول پیش‌نویس توافق لوزان، استکبار جهانی و به خصوص آمریکا برنامه‌ریزی برای سوءاستفاده را مطرح کردند، گفت: در این راستا هم ملت و دولت در کنار هم به آرمان‌های نظام دست پیدا کنند و همه با هم در جهت دستیابی به اهداف نظام حرکت کنیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro