برگزاری بیش از 14 برنامه در هفته بزرگداشت مقام زن

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۲ فروردین ۹۴ - ۳:۲۷

  کد خبر : 29401
  مسئول امور بانوان فرمانداری:

  برگزاری بیش از ۱۴ برنامه در هفته بزرگداشت مقام زن

  مسئول امور بانوان فرمانداری صومعه‌سرا از برگزاری بیش از ۱۴ برنامه در هفته بزرگداشت مقام زن در این شهرستان خبر داد.

  معظم علی‌پرست در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با تبریک ولادت حضرت زهرا(س) اظهار کرد: با همکاری مسئولان و کمیته بانوان بزرگداشت مقام مادر و روز زن، برنامه‌های متنوعی از جمله برگزاری جشن میلاد کوثر در نظر گرفته شده است.

  وی با اشاره به روز شمار هفته زن، افزود: زن، سیره فاطمی سبک زندگی ایرانی_اسلامی، زن، کرامت انسانی و حقوق شهروندی، زن سرمایه اجتماعی مدیریت و مشارکت، زن اصلاح الگوی مصرف و اقتصاد مقاومتی، زن سلامت و شادابی و امید، زن خانواده سالم جامعه سالم و زن محیط زیست توسعه پایدار روز شما هفته بزرگداشت زن است.

  مسئول امور بانوان فرمانداری صومعه‌سرا گفت: کوهپیمایی بانوان، شرکت پرشور در نماز جمعه جشن میلادکوثر در تولم شهر، طاهرگوراب و ضیابر امروز برگزار شد.

  علی‌پرست تصریح کرد: جشن میلاد کوثر به صورت محوری در روز شنبه ۲۳ فروردین در مجتمع فارابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا راس ساعت ۹ صبح برگزار می‌گردد.

  وی با اشاره به دیدار با مادران و همسران شهدا خاطرنشان کرد: واگذاری استخر شنا به صورت رایگان در ۳ سانس صبح و ۲ سانس بعداز ظهر در روز دوشنبه، بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان و بخش زایمان و اطفال از جمله برنامه‌های هفته بزرگداشت زن است.

  مسئول امور بانوان فرمانداری صومعه‌ سرا اظهار کرد: برگزاری مسابقه بومی و محلی بانوان ورزشکار، آموزش و خودآزمایی زنان برای پیشگیری از سرطان پستان و قرائت فانحه بر سر مزار مادران شهدایی که در قید حیات نیستند از دیگر برنامه های هفته زن است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro