87 درصد تلاش شبکه‌های ماهواره‌ای گرفتن حیا از بانوان است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۳ فروردین ۹۴ - ۱۰:۵۱

  کد خبر : 29449
  فرمانده حوزه کوثر صومعه سرا:

  ۸۷ درصد تلاش شبکه‌های ماهواره‌ای گرفتن حیا از بانوان است

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا گفت: ۸۷ درصد تلاش شبکه های ماهواره ای گرفتن حیا از بانوان کشور ما و جامعه اسلامی است.

  آرزو محمدی در حاشیه جشن میلاد کوثر در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز ضمن تبریک به مناسبت ولادت با سعادت بانوی دو عالم ، سرور بانوان جهان ، کوثر قرآن و همتای امیرمومنان و الگویی بی بدیل تمام جهانیان حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: در فضایی که امروز ما در آن قرار داریم سعی دشمنان قسم خورده انقلاب بر این است که حیا را از زنان جامعه ما بگیرند .

  وی با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) که حیا اگر رفت ایمان می رود، افزود: پیامبر یزرگ اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) می فرمایند حیا ۱۰ جز دارد که ۹ جز آن برای زن و ۱ جز برای مردان است.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا با بیان اینکه دشمنان تلاش دارند با ترفندهای متعدد از جمله ماهواره حیا را از خانم ها بگیرند، گفت: ۸۷ درصد تلاش شبکه های ماهواره ای گرفتن حیا از بانوان کشور ما و جامعه اسلامی است.

  محمدی با بیان اینکه همه بانوان وظایف سنگینی بر عهده داریم، تصریح کرد: ما باید در منزل با اخلاق فاطمی و با الگو گرفتن از خانم فاطمه زهرا(س) وبا صبر زینبی بتوانیم تحکیم بنیان خانواده خود را محکم تر کنیم.

  وی خاطرنشان کرد: بانوان باید در اجتماع با رعایت حجاب وحضور در صحنه های مختلف نظام وبا بصیرت کامل پشت سر رهبر انقلاب وولایت فقیه باشند تا تمام نقشه های دشمنان اسلام وایران نقشه برآب شود .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro