برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی ابریشم، سرداران و 500 شهید والامقام صومعه‌ سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۵ فروردین ۹۴ - ۲:۱۴

  کد خبر : 29455
  مسئول هیئت برگزاری مسابقات شطرنج:

  برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی ابریشم، سرداران و ۵۰۰ شهید والامقام صومعه‌ سرا

  مسئول هیئت برگزاری مسابقات شطرنج گفت: اولین دوره مسابقات بین المللی ابریشم، سرداران و ۵۰۰ شهید والامقام شهرستان صومعه‌سرا در مجتمع تفریحی مهرگان ضیابر برگزار می‌گردد.

  حسین آریانژاد در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با اشاره به برگزاری مسابقات بین‌المللی شطرنج در صومعه‌سرا اظهار کرد: اولین دوره مسابقات بین المللی ابریشم، سرداران و ۵۰۰ شهید والامقام شهرستان صومعه‌سرا با همکاری اداره کل ورزش و جوانان، اداره ورزش و جوانان صومعه‌سرا، فرمانداری و شهرداری و با حمایت فدراسیون شطرنج و هیئت شطرنج استان گیلان این شهرستان برگزار می‌شود.
  وی با بیان اینکه این مسابقات از ۱۷ اردیبهشت لغایت ۲۳ اردیبهشت برگزار می‌گردد، افزود: مسابقات در چهار جدول Aجدول استادان، Bجدول ریتینگ بالای ۲۱۵۰، C جدول بانوان و جدول D برای نوجوانان برگزار می‌شود.
  مسئول هیئت برگزاری مسابقات شطرنج گفت: مسابقات بین المللی شطرنج در مجتمع تفریحی مهرگان ضیابر با حضور بیش از ۷۰۰ شطرنج باز از بیش از ۱۰ کشور برگزار می‌شود، گفت: جایزه مسابقات حدود ۴۰ میلیون تومان است.
  آریانژاد تصریح کرد: علاقه مندان برای شرکت در مسابقات بین المللی شطرنج می‌توانند به سایت اداره ورزش و یا با مراجعه به اداره ورزش و جوانان صومعه‌سرا ثبت نام نمایند که مبلغ ورودی برای ثبت نام ۱۵۰ هزار تومان است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro