اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در صومعه‌سرا غریب است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۶ فروردین ۹۴ - ۲۰:۵۱

  کد خبر : 29552
  امام جمعه صومعه‌ سرا:

  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در صومعه‌سرا غریب است

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در صومعه‌سرا غریب است، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی ساختمانی ندارد و به صورت استیجاری این نهاد را اداره می‌کند.

  به گزارش واران نیوز، حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی عصر امروز(۲۶ فروردین) در جلسه شورای اداری این شهرستان  با اشاره به سخنان شهید نواب صفوی اظهار کرد: اگر کاری که برای نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌کنیم و جارو کش آن باشیم مایه افتخار است و باید شاکذر باشیم که خدمت به مردم می‌کنیم.

  وی با بیان اینکه امروز سراسر جهان دچار آشوب  شده است، افزود: به خاطر درایت مقام معظم رهبری و تدبیر رئیس جمهور و مسئولان، شاهد سربلندی روزافزون ایران اسلامی  هستیم.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه نویدی که امسال را با آن شروع کردیم “همدلی، همزبانی، دوت و ملت” سر افرازی این کشور را بیش از این شاهد خواهیم بود، گفت: شهرستان صومعه‌سرا با وجود ۵۰۰ شهید والامقام و سرداران و علمای بزرگ متاسفانه مشکلات زیاد دغدغه‌ای برای آن شده است.

  صدیقی با بیان اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در صومعه‌سرا غریب است، تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی ساختمانی ندارد و به صورت استیجاری این نهاد را اداره می‌کند.

  وی با بیان اینکه صومعه‌سرا یک شهر دانشگاهی و علمی است، خاطرنشان کرد: دانشگاه تربیت دبیر و منابع طبیعی و دیگر داشنگاه‌ها از جمله مراکزی هستند که در سطح کشور خیلی کم است.

  امام جمعه صومعه‌سرا اظهار کرد: متاسفانه با وجود چنین دانشگاه‌هایی دانشجویان از فضای ورزشی بی‌بهره و محروم هستند و نیاز است که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان یک  مسئول فرهنگی عنایاتی به این داشنگاه‌ها نماید و مشکلات را حل کند.

  وی افزود: همدلی و همزبانی یکدیگر را تکمیل می کنند و دولت و ملت باید همدل و همزبان باشند تا کشور به پیشرفت و توسعه برسد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro