پشرفت صومعه سرا پس از 33 سال اختلاف بین مسئولین

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۷ فروردین ۹۴ - ۸:۴۷

  کد خبر : 29556
  نماینده مردم صومعه‌ سرا :

  پشرفت صومعه سرا پس از ۳۳ سال اختلاف بین مسئولین

  به گزارش واران نیوز، حمید رضا خصوصی در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه مردم شهرستان صومعه‌سرا رای …

  به گزارش واران نیوز، حمید رضا خصوصی در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه مردم شهرستان صومعه‌سرا رای قاطع به روحانی داده‌اند و مدارک آن در سطح کشور وجود دارد، اظهار کرد: انتظار می‌رود برکات و عنایات سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به دورترین مناطق استان و شهرستان برسد و بارقه امیدی در دل مردم ایجاد نماید.

  وی با بیان اینکه صومعه‌سرا بعد از ۳۳ سال اختلاف که بین مسئولانش بود توانسته در سه سال اخیر پیشرفت‌های خوبی داشته باشد، افزود: مدیران صومعه‌سرا امروز در کمال همدلی و همزبانی و وحدت در راستای پیشرفت و توسعه شهرستان گام بر می دارند.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالیان گذشته در خواب به سر می‌برد اما نزدیک سه سال است که فعال شده، گفت: امروز شاهدیم که هنرمندان، نویسندگان و …. فاخری در این نهاد جولان می‌دهند و سبب بیداری این اداره گشته‌اند.

  خصوصی با اشاره به تفاهم نامه در لوزان و توافقی که در پیش است، تصریح کرد: انتظار می‌رود بعد از این توافقات مشکلات مردم حل شود چرا که تیم مذاکره کننده کشورمان هویت اسلامی و ایرانی بودن را بروز دادند.

  وی با بیان اینکه در سال ۹۳ یک صد و هشتاد میلیارد تومان به صومعه‌سرا تزریق شده است، خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید توانست آرزوی ۳۶ ساله مردم که آب سالم بود را برآورده نماید.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این شهرستان به عنوان قطب کشاورزی شناخته شده است، اظهار کرد: روزی کارخانه ابریشم صومعه‌سرا چند صد نفر را مشغول به کار کرده بود اما متاسفانه امروز راکد مانده است.

  خصوصی با بیان اینکه این شهرستان نیازمند فناوری های جدید برای توسعه زیر ساخت های آن است، افزود: در حوزه تجهیزات کشاورزی با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو هستیم.

  وی گفت: در دولت تدبیر و امید ۵۰ روستای صومعه‌سرا فاقد گاز بودند که ۱۲ روستا گازرسانی شد و ۱۳ روستا در دست اجرا می‌باشد و ۲۵ روستا که شامل بند “ق” است هنوز اجرایی نشده است.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تقاطع خاکیان نماد توسعه صومعه‌سرا است که باید دولت تدبیرو امید در این راستا به این شهرستان کمک نماید.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro