توزیع یک میلیون لیتر سوخت بین کشاورزان /آغاز اولین نشا برنج در شالیزارهای صومعه‌ سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۹ فروردین ۹۴ - ۱۶:۵۰

  کد خبر : 29598

  توزیع یک میلیون لیتر سوخت بین کشاورزان /آغاز اولین نشا برنج در شالیزارهای صومعه‌ سرا

  مدیر جهاد کشاورزی صومعه‌سرا با بیان اینکه یک میلیون لیتر سوخت بین کشاورزان این شهرستان توزیع شد، گفت: اولین نشا برنج در شالیزارهای صومعه‌سرا آغاز شده است.

  احمد پادیاب در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: یک میلیون لیترسوخت برای کاشت شالیزارها به تراکتوردارها، تیلرها، ایستگاه‌های پمپاژ و پمپ‌های کوچک بین کشاورزان صومعه‌سرایی توزیع شد.
  وی با بیان اینکه ۸۰ درصد شالیزارها شخم زمستانه انجام داده‌اند، افزود: ۸۵ درصد کشاورزان به عملیات خزانه‌داری اقدام کرده‌اند که از امروز عملیات نشاکاری در این شهرستان آغاز شده است.
  مدیر جهاد کشاورزی صومعه‌سرا با بیان اینکه سه هزارو ۳۰۰ تن کودشیمایی وارد این شهرستان شده است، گفت: تا کنون دو هزار و ۹۰۰ تن کود بین کشاورزان توزیع شده است.

  يک ديدگاه

  1. مجتبی دژآهنگ از شهرستان شفت گفت:

   باسلام واحترام خدمت مردم فهیم صومعه سرا ومهندس پادیاب عزیز وبزرگوارلازم به ذکراست که مهندس پادیاب یکی ازمدیران بالیاقت استان در سازمان جهادکشاورزی میباشدکه در زمان ریاست جهادشهرستان شفت مردم علاقه زیادی به ایشان داشتند ودارندومردم شفت هرگزاین مرد بزرگ را از یاد نمی برند..در اینجا برخود لازم دیدم تا از زحمات ایشان کمال تشکر را داشته باشم وبه مردم صومعه سرا یاد آور شوم که قدر این مدیر لایق را داشته باشند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro