15 میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی به بسیجیان صومعه‌سرا پرداخت شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۳۱ فروردین ۹۴ - ۱:۵۸

  کد خبر : 29602
  مدیر بسیج سازندگی صومعه‌سرا:

  ۱۵ میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی به بسیجیان صومعه‌سرا پرداخت شد

  مدیر بسیج سازندگی صومعه‌سرا گفت: در سال ۹۳، پانزده میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی به بسیجیان این شهرستان پرداخت شده است.

  بهزاد روانپاک، در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: در سال ۹۳، پانزده میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی به بسیجیان و فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی این شهرستان اعطا شده است.

  وی با بیان اینکه این میزان تسهیلات به ۱۳۰ نفر پرداخت شده است، افزود: تسهیلات اقتصاد مقاومتی به طرح‌های زودبازده و مشاغلی که ایجاد اشتغالزایی می‌کند تعلق می‌گیرد.

  مدیر بسیج سازندگی صومعه‌سرا گفت: تقویت فرهنگ کار و سنت تولید در روستاها، جلوگیری از مهاجرت جوانان از روستا به شهر، حمایت از تولید کننده، کاهش هزینه‌های تولید روستایی و … از جمله اهداف طرح‌های اقتصاد مقاومتی است.

  روانپاک تصریح کرد: پرورش مرغ بومی، اردک، پرورش دام، ماهیان سردآبی و گرم‌ابی، پرورش قارچ خوراکی، ورمی کمپوست، صنایع دستی و تبدیلی، محصولات گلخانه‌ای و .. را از جمله طرح‌های زودبازده اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

  وی با بیان اینکه برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی باید وابستگی‌های خارجی کاهش یابد و بر تولید داخلی کشور و تلاش برای خود اتکایی تاکید شود، خاطرنشان کرد: هیچ کشوری بدون توان اقتصادی نمی‌تواند پویا و استوار باشد.

  مدیر بسیج سازندگی صومعه‌سرا اظهار کرد: بسیج سازندگی نظارت مستقیم و مستمر بر تمامی کارگاه‌های تولیدی طرح‌های اقتصاد مقاومتی دارد و علاوه بر ارائه تسهیلات، کارگاه‌های آموزشی و ترویجی را برای فعالان اقتصاد مقاومتی برگزار می‌کند.

  روانپاک افزود: اقتصاد مقاومتی یک اقدام بسیجی است که بسیجیان پرچم‌داران عرصه‌های سازندگی در کشور هستند

  يک ديدگاه

  1. آنلاین گفت:

   خسته نباشید جناب آقای روان پاک. اعتبارات خوبی جذب کردید . انشاء الله امسال پربار تر از سال قبل باشه

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro