اعتراضات معلمین کاملا صنفی است/اجازه بهره برداری سیاسی به دشمنان انقلاب اسلامی داده نمی‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۹۴ - ۱:۰۵

  کد خبر : 29625
  درپی اعتراضات اخیر معلمان در کشور؛

  اعتراضات معلمین کاملا صنفی است/اجازه بهره برداری سیاسی به دشمنان انقلاب اسلامی داده نمی‌شود

  واران نیوز: معلمان ایران صبح روز پنج شنبه در مقابل ادارات آموزش و پرورش تجمع کردند و نارضایتی خود را نسبت به مشکلات معیشتی عنوان نمودند.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، ادارات آموزش و پرورش اکثر شهرها و استان‌های ایران روز پنج شنبه شاهد تجمع و اعتراض معلمان نسبت به مشکلات معیشتیشان بود.
  معلمانی که روز پنجشنبه تجمع اعتراضی برگزار کردند معتقدند‌‌، به همان اندازه‌ای که در سایر دستگاه‌ها افزایش حقوق صورت می‌گیرد، در مورد معلمان هم این افزایش تعلق گیرد.
  در این راستا که دشمن مانند همیشه درصدد سواستفاده و در حال رقم زدن تجمعات به نفع خودش بود، خبرنگاران ارزشی ایران اسلامی در مقابل آنها به پا خواستند و با مصاحبه‌های پی در پی از معلمین معترض حقایق را جویا شدند.
  در این بین یکی از معلمین که در جمع معترضین بود به خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: اعتراضات معلمان در مقابل ادارات آموزش و پرورش یک اعتراض کاملا صنفی بود و اجازه بهره برداری دشمنان سیاسی داخل و خارج کشور را نخواهیم داد.
  وی با بیان اینکه تنها دلیل اعتراض معلمان این است که می‌خواهند صدایشان توسط دولت شنیده و مشکلاتشان حل شود، افزود: در تجمعات بدون هرگونه شعار سیاسی فقط درصدد رساندن پیاممان به گوش مجلس و دولت بودیم تا تدبیری برای مشکلاتمان اتخاذ نماید.
  معلم معترض با بیان اینکه تبعیض‌های فراوانی بین کارمندان سایر ادارات دولتی و معلمان وجود دارد، گفت: ما در اینجا جمع شده‌ایم تا فقط حق خودمان را بگیریم و برای کسانی که در سددند از این اعتراضات صنفی بهره برداری های سیاسی نمایند واقعا متاسفیم.
  به گزارش واران نیوز، یکی از مطالبات اصلی بیشتر معلمان معترض این است که به همان اندازه در دستگاه های دولتی دیگر افزایش حقوق را شاهدند در آموزش و پرورش هم شاهد باشند و معتقدند نظام رتبه بندی هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro