تشکیل ارتش ملی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۹۴ - ۱:۱۴

  کد خبر : 29629
  فرماندار صومعه سرا:

  تشکیل ارتش ملی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل ارتش ملی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، حسین اسماعیل‌پور ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تبریک طلیعه مبارک رجب، اظهار کرد: دغدغه‌های فرهنگی شهرستان در حال افزایش است که سبب خرسندی می باشد.

  وی با بیان اینکه مردم گیلان در استقبال از رئیس جمهور ارادت خود به مقام معظم رهبری، همدلی خود با دولت را ثابت کردند، افزود: مردم به جهانیان ثابت کردند که بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری ملت همدل و هم زبان با دولت و رئیس جمهور خود هستند.

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: در ماه اردیبهشت شاهد برنامه‌های مذهبی، ملی و .. فراوانی هستیم که برگزاری مراسمات باید در این ماه کمتر ولی شکوه و کیفیت آن بالا باشد.

  اسماعیل پور تصریح کرد: یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل ارتش ملی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

  وی با بیان اینکه دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش نقش اول را در مسائل و برنامه‌های فرهنگی دارند، خاطرنشان کرد: این دو نهاد باید در تمام جلسات فرهنگی بدون تاخیر حضور داشته باشند.

  فرماندار صومعه‌سرا اظهار کرد: دغدغه مقام معظم رهبری فرهنگ و اقتصاد بود اما متاسفانه برخی از افراد و مسئولان این موضوع را کم درک کرده و یا به کل درک نکرده اند.

  اسماعیل پور افزود: در سفری که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به صومعه‌سرا داشت جز چند مسائل عمرانی مابقی مشکلات و مسائل و مطالبات در راستای مسائل فرهنگی بود.

  وی با بیان اینکه روز شهادت استاد مطهری و روز معلم را در پیش داریم، گفت: وقتی شهرستان ما از نظر فرهنگی و علمی زبانزد است، آموزش و پرورش باید یک مراسم خوب و در شان شهرستان در راستای این روز برگزار نماید.

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه راهیان نور یک بخشی از برنامه های فرهنگی است، تصریح کرد: بخش دیگر از برنامه های فرهنگی در اعتکاف معنا پیدا می کند. که یک بحث بسیار مهم و ارزشی است.

  اسماعیل پور با بیان اینکه اعتکاف امسال باید به گونه ای برگزار شود که نتیجه حاصل از آن بعد از اعتکاف در افراد مشخص شود، خاطرنشان کرد: تیم تهیه شناسنامه فرهنگی صومعه سرا آماده شده و تا پایان سال ۹۴ این کتاب به اتمام می رسد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro