تخلف 126 واحد صنفی در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۸ آبان ۹۱ - ۰:۲۸

  کد خبر : 2969

  تخلف ۱۲۶ واحد صنفی در صومعه‌سرا

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت صومعه‌سرا از تخلف ۱۲۶ واحد صنفی و خدماتی این شهرستان خبر داد به نوشته …

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت صومعه‌سرا از تخلف ۱۲۶ واحد صنفی و خدماتی این شهرستان خبر داد

  به نوشته واران نیوز به نقل از فارس»محسن آهنی ظهر امروز در جلسه سازمان صنعت، معدن و تجارت این شهرستان با اشاره به بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی صومعه‌سرا اظهار کرد: در روزهای اخیر چندین مرحله از واحدهای صنفی و خدماتی این شهرستان مورد بازرسی قرار گرفتند که منجر به شناسایی ۱۲۶ مورد تخلف شده است.

  به گفته وی، در بازرسی‌های مذکور ۲۰ واحد نانوایی به دلیل کم‌فروشی و رعایت نکردن اصول بهداشتی با تشکیل پرونده‌هایی به ارزش مجموعا ۳۹۵ هزار تومان به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت صومعه‌سرا ادامه داد: در گشت مشترک بازرسی با بازرسان شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و تعزیرات حکومتی تعداد ۱۰ متخلف در زمینه عرضه خارج از شبکه بنزین و گازوییل شناسایی شدند.

  وی از معرفی متخلفان مذکور با تشکیل پرونده‌هایی به ارزش ۲۸ میلیون ریال برای صدور حکم به تعزیرات حکومتی خبر داد. 

  آهنی، پیگیری گزارش‌های مردمی در زمینه تخلفات را از دیگر اقدام‌ها برشمرد و ابراز کرد: به دنبال دریافت گزارش‌های مردمی در زمینه تخلف در برخی مراکز عرضه گاز مایع، بازرسان این اداره با بازرسی از مراکز مذکور تعداد دو فقره پرونده گرانفروشی به ارزش ۴۹۵ هزار تومان برای این مراکز تشکیل دادند و به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

  وی درباره تخلفات ایستگاه‌های مسافری صومعه‌سرا، خاطرنشان کرد: در راستای بازرسی از ایستگاه‌های مسافری برون شهری در صومعه‌سرا، تعداد ۹۴ فقره پرونده تخلف به دلیل افزایش خودسرانه کرایه برای متخلفان تشکیل و برای طی مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro