برگزاری مراسم ویژه لیلة الرغائب در بقاع متبرکه شهرستان صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۳ اردیبهشت ۹۴ - ۲۱:۱۱

  کد خبر : 29744
  گزارش تصویری؛

  برگزاری مراسم ویژه لیله الرغائب در بقاع متبرکه شهرستان صومعه سرا

  واران نیوز: رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان صومعه سرا گفت: به مناسبت فرا رسیدن اولین جمعه ماه رجب، ویژه …

  واران نیوز:

  رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان صومعه سرا گفت: به مناسبت فرا رسیدن اولین جمعه ماه رجب، ویژه برنامه لیله الرغائب در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان صومعه سرا برگزار شد .

  عزیز خادم شریف با اشاره به اینکه لیله الرغائب اولین شب جمعه ماه رجب است و در وصفش فضیلت های بسیاری را برشمردندافزود :در این شب درهای رحمت الهی به سوی زمینیان گشوده شده است و عرشیان همه آماده اند تا در بزم دعا و نیایش زمینیان حضور یابند بنابراین مردم اعمال اولین شب جمعه ماه رجب را در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان صومعه سرا به جا می آوردند.

  وی افزود: در بقاع متبرکه صومعه سرا ویژه برنامه این شب پرخیر و برکت با اقامه نماز مغرب و عشاء، سخنرانی و قرائت دعا پر فیض کمیل و سایر ادعیه وارد بر این شب برگزار شد .

  گفتنی است اولین شب جمعه ماه رجب را شب لیله الرغائب یا شب آرزوها می‌نامند، شبی که هزاران ملائک بر زمین فرود می آیند تا مومنان هر آنچه خواهند آرزو کنند.در این شب که درهای رحمت الهی به سوی زمینیان گشوده شده است و عرشیان همه آماده اند تا در بزم دعا و نیایش آنها حضور یابند.مردم ولایتمدار شهرستان صومعه سرا در چنین روزی به بقاع متبرکه رفته و با پخش خیرات و غبارروبی از مزار عزیزانشان اعمال مخصوص به این شب را انجام می دهند .
  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro