باید از مراسم معنوی اعتکاف خروجی های خوبی حاصل شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۷ اردیبهشت ۹۴ - ۱۷:۵۵

  کد خبر : 29832
  امام جمعه صومعه‌سرا:

  باید از مراسم معنوی اعتکاف خروجی های خوبی حاصل شود

  امام جمعه صومعه سرا در جلسه ستاد اعتکاف با اشاره به دریافت خروجی خوب از مراسم اعتکاف گفت: بعد از اتمام اعتکاف جوانان باید بهره بیشتری از معنویات ببرند و در مساجد حضور پررنگ‌تر داشته باشند.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، حجت‌الاسلام اسماعیلی صدیقی، ظهر امروزدر جلسه برنامه‌ریزی مراسم معنوی اعتکاف در بین هیئت امنا و ائمه جماعات مساجد اظهار کرد: اعتکاف از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامیست که هر سال با شکوهتر از سال های گذشته در کشور و در شهرستان ما برگزار می شود.

  وی با بیان اینکه باید از ظرفیت اعتکاف نهایت بهره مندی را ببریم، افزود: در زمان امروز که دشمن از راه تهاجمات فرهنگی و با حیله های متفاوت در صدد تنویر افکار جوانان است ما باید از مراسم معنوی اعتکاف برای جذب بیشتر جوانان به مساجد بهره مند گردیم.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه در چندین سال پیش اعتکاف فقط در شهر قم با تعداد اندکی برگزار می‌شد، گفت: جای شکر دارد که به برکت این نظام و خون شهدا شاهد افزایش معتکفین به ویژه از قشر جوان تحصیلکرده هستیم.

  حجت‌الاسلام صدیقی با بیان اینکه هر ساله با برنامه ریزی های درست و دقیقتر اعتکاف با شکوهتری در شهرستان برگزار می گردد، تصریح کرد: باید از مراسم معنوی اعتکاف خروجی های خوبی حاصل شود.

  وی با بیان اینکه در راستای ارتقای مسائل معنوی اعتکاف همه باید کوشا باشیم، خاطرنشان کرد: بعد از اتمام اعتکاف جوانان باید بهره بیشتری از معنویات ببرند و در مساجد حضور پررنگ‌تر داشته باشند.

  امام جمعه صومعه‌سرا گفت: ائمه جماعات با مهر و محبت خود جوانان را به سمت آرمان ها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی سوق دهند که نماز جماعت یکی از این ارزش ها است.

  صدیقی تصریح کرد: ما به هر طریقی که به معنویات ضربه نزند و سبب ارتقای آن شود باید جوانان را جذب به مسائل دینی و مذهبی و مساجد کنیم تا در این دنیایی که دشمن جوانان مارا هدف قرار داده که آنها را از معنویت دور کند موفق ظاهر شویم.

  پایان پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro