انتقاد مایکروسافت از گوگل

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۴ - ۱۶:۴۹

  کد خبر : 30022

  انتقاد مایکروسافت از گوگل

  «تری میرسون» (Terry Myerson)، مدیر بخش ویندوز مایکروسافت در یکی از کنفرانس‌های خود که در شهر شیکاگو برگزار شد، از شرکت گوگل و سیستم‌عامل گوشی‌های هوشمند آن یعنی اندروید به شدت انتقاد کرد.

  واران نیوز به نقل از دیجیکالا: «تری میرسون» (Terry Myerson)، مدیر بخش ویندوز مایکروسافت در یکی از کنفرانس‌های خود که در شهر شیکاگو برگزار شد، از شرکت گوگل و سیستم‌عامل گوشی‌های هوشمند آن یعنی اندروید به شدت انتقاد کرد. تری میرسون می‌گوید: “گول هنگام بروز رسانی، تنها حجم زیادی از کدها را به دستگاه اندرویدی کاربران ارسال می‌کند و هیچ تعهدی را به کاربران نمی‌دهد.” پس از پایان خنده‌ی حضار در ادامه افزود که: “شرکت گوگل هیچ مسئولیتی را در قبال عرضه‌ی بروز رسانی های خود برای سیستم‌عامل اندروید به عهده نمی‌گیرد و کاربران همواره در معرض خطر هستند.”

  در حالی که تری میرسون به سرعت انتقادهایی را روانه‌ی شرکت گوگل کرد؛ از برنامه‌های مایکروسافت برای عرضه‌ی بروز رسانی و روش تعامل با اپراتورها و سرعت بخشیدن به روند بروز رسانی گوشی‌ها به ویندوز ۱۰ صحبت دقیقی انجام نداد. لازم به ذکر است که خود مایکروسافت هم طی چند سال گذشته، سابقه‌ی خوبی در زمینه‌ی بروز رسانی سیستم‌عامل‌ ویندوزفون نداشته است. به طور مثال، کاربرانی که از ویندوزفون ۷ استفاده می‌کردند نمی‌توانستند دستگاه خود را به ویندوزقون ۸ ارتقاء دهند. شرکت مایکروسافت قصد دارد تا با عرضه‌ی ویندوز ۱۰، تمامی مشکلات گذشته‌ را بر طرف کرده و یک پارچه‌گی عظیمی بین دستگاه‌ها و سیستم‌عامل خود ایجاد کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro