شرکت رنو همکاری با ایران را ادامه می دهد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۸ آبان ۹۱ - ۱۶:۱۳

  کد خبر : 3004

  شرکت رنو همکاری با ایران را ادامه می دهد

  قائم مقام مدیرعامل شرکت خودروسازی رنو گفته است ایران یکی از جامعه های بزرگ تجاری است که توسعه همکاری استراتژیک …

  قائم مقام مدیرعامل شرکت خودروسازی رنو گفته است ایران یکی از جامعه های بزرگ تجاری است که توسعه همکاری استراتژیک با این کشور برای شرکت رنو بسیار اهمیت دارد.

  ژان پیر ولود، قائم مقام مدیرعامل رنو در کیفیت در نشست مشترک با چند تن از مدیران ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: ۱۰ سال پیش بازار ایران برای رنو خیلی مهم نبود ولی امروز ایران جزء ۱۰ بازار اول شرکت رنو است.

  وی با بیان اینکه ایران مهمترین بازار رنو در حوزه آسیا و خاورمیانه است، اظهار داشت: پتانسیل بسیار بزرگی در بازار ایران وجود دارد که این بازار می تواند فرصت بسیار خوبی برای شرکت رنو باشد.

   

  وی تاکید کرد: اعتقاد داریم که بازار ایران برای رنو بسیار مهم است، از این رو با تمام توان تولید خودرو در این کشور را حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد.

  قائم مقام مدیرعامل رنو روابط فعلی رنو و ایران را مثبت ارزیابی کرد و افزود: شرکت رنو علاقه دارد همکاری های استراتژیک خود و ایران را گسترش دهد.

  بنا بر این گزارش، ولود همچنین در خصوص فعالیت های کیفی در حال انجام در شرکت ایران خودرو گفت: کیفیت محصولات تولیدی در ایران روز به روز از اهمیت بیشتری برخوردار می شود و شرکت ایران خودرو دستاوردهای مناسبی در این زمینه به دست آورده است.

  قائم مقام مدیر عامل رنو با بیان اینکه کیفیت همواره یک اصل مهم برای رنو بوده است، گفت: لزوم حضور موفق و پررنک در بازار ایران افزایش کیفیت است به شکلی که بتوان از سایر رقبا پیشه گرفت و سهم بیشتری از این بازار مهم کسب کرد.

  در این نشست کیانوش پورمجیب، معاون کیفیت ایران خودرو برنامه ها و دستاوردهای کیفی این شرکت را تشریح کرد و برای تبادل تجارب در سیستم های کیفیت اعلام آمادگی نمود.

  همچنین مقرر شد در راستای توسعه سیستم یکپارچه کیفیت ایران خودرو، در پروژه های آتی انتقال تجارب و دانش فنی سیستم های کیفیت رنو به ایران خودرو منتقل گردد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro