ستاد گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره) در حوزه کوثر صومعه‌سرا تشکیل شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۴ - ۲۰:۱۲

  کد خبر : 30109
  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا:

  ستاد گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره) در حوزه کوثر صومعه‌سرا تشکیل شد

  آرزو محمدی، در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با اشاره به چهاردهم خرداد سالروز رحلت امام خمینی(ره) اظهار کرد: ستاد …

  آرزو محمدی، در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با اشاره به چهاردهم خرداد سالروز رحلت امام خمینی(ره) اظهار کرد: ستاد گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره) با حضور فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج صومعه‌سرا در حوزه کوثر تشکیل شد.

  وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) یک شخصیت محبوب بین مردم کشور ما و جهان بودند، افزود: این محبوبیت به دلیل مردم‌داری و اخلاق نیکوی ایشان به وجود آمده است که همه باید آن را الگوی زندگی خویش قرار دهند.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا با بیان اینکه وظیفه هر فرد و به خصوص بسیجی است که یاد و خاطره امام راحل را همیشه زنده نگه دارد، گفت: برگزاری مراسمات ارتحال امام خمینی(ره) هر سال باید پررنگ‌تر و بهتر از سال‌های گذشته صورت گیرد.

  محمدی با بیان اینکه بزرگداشت سالروز وفات امام خمینی(ره) بیعت و میثاق دوباره‌ای با مقام معظم رهبری و آرمان‌های بلند امام و شهدا است، تصریح کرد: فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج باید برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن این مراسم تمام تلاش خود را به کار بندند.

  وی خاطرنشان کرد: فرماندهان پایگاه‌های بسیج و مربیان و سرگروه‌های شجره طیبه صالحین باید افکار و شیوه زندگی امام خمینی(ره) را به نسل جوان انتقال دهند تا خروجی این امر را با حضور جوانان در مراسمات بزرگداشت سالگرد ارتحال امام شاهد باشیم.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا با بیان اینکه فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج و حوزه کوثر آمادگی اعزام زائران و پذیرایی از آنان در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام(ره ) را دارد، اظهار کرد: نقش امام خمینی(ره) در پی‌ریزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست و انقلاب ما به واسطه رهبر کبیر انقلاب اسلامی ما رقم خورده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro