نمایندگان مجلس به وزیر آموزش و پرورش معترضند/معلمان نباید در تنگی معیشت دست و پا زنند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۴ - ۲۱:۴۵

  کد خبر : 30161
  نماینده مردم صومعه‌سرا:

  نمایندگان مجلس به وزیر آموزش و پرورش معترضند/معلمان نباید در تنگی معیشت دست و پا زنند

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان مجلس به مسئولان کشور و وزیر آموزش و پرورش معترضند، گفت: معلمان که احیاگر هویت نظام و انقلاب اسلامی هستند نباید در تنگی معیشت و پیچ و خم مادی زندگی خویش دست و پا بزنند.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز از صومعه‌سرا، حمیدرضا خصوصی ظهر امروز در همایش معلمان نمونه صومعه‌سرا با بیان اینکه بی‌مهری مسئولان به قشر فرهنگی موجبات نگرانی همه را فراهم کرده، اظهار کرد: مسئولان کشور و وزیر آموزش و پرورش باید بدانند که معلمان نگرانند و نمایندگان به این امر معترضند.

  وی با بیان اینکه معلم گل لبخند را بر لبان ملت می‌نشاند نباید خود غمگین باشد، افزود: معلمان که احیاگر هویت نظام و انقلاب اسلامی هستند نباید در تنگی معیشت و پیچ و خم مادی زندگی خویش دست و پا بزنند.

  نماینده مردم صومعه‌سرا د مجلس شورای اسلامی گفت: معلمان تمام مرارت ها را با جانشان تحمل می‌کنند تا خوابیدگان در بوته جهل را بیدار کنند و به قله عزت برسانند.

  خصوصی تصریح کرد: برای ساماندهی بشریت معلمانی ظهور و بروز داشته اند که توانسته اند در میدان تعلیم طنازی کنند و آخرین معلمی که هستی را پر از عدل و داد خواهد کرد با رخساری زرد می‌آید امام زمان است که از جهل حاکم بر زمان رویشان زرد شده است.

  وی خاطرنشان کرد: هر ملتی که دارای معلم است با سرافرازی زندگی می کند اما اگر نقش معلم در کشوری تغییر کند آنجا رو به سوی زبونی و خاری پیش می رود.

  به گزارش واران نیوز، در ادامه همایش از ۱۵ فرهنگی نمونه صومعه سرا و جمعی از بازنشستگان این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

  يک ديدگاه

  1. عشق گفت:

   بابا اینقد میگرن بستشون نیست/ ماهی ۲ میلیون کمه واقعا. مگه مرده تو بازار سرمایه گزاری میکنه هر ۱۲ ساعت روزو داره جون میکنه از این بیشتر در میاره/تازه فرهنگیان محترم هم ۳ ماه بیکارن

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro