یادواره شهید آیت‌الله احسان‌بخش در صومعه‌سرا به صورت ویژه برگزار شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۴ - ۲۲:۰۰

  کد خبر : 30168
  فرماندار صومعه‌سرا:

  یادواره شهید آیت‌الله احسان‌بخش در صومعه‌سرا به صورت ویژه برگزار شود

  واران نیوز:فرماندار صومعه‌سرا گفت: یادواره شهید آیت‌الله احسان‌بخش در صومعه‌سرا به صورت ویژه برگزار شود.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز از صومعه‌سرا، حسین اسماعیل‌پور، در جلسه ستاد ارتحال امام خمینی(ره) اظهار کرد: آیت الله احسانبخش شخصیت بزرگواری صومعه‌سرایی بودند که خدمات ارزنده ای به این شهرستان کرده اند.

  وی با بیان اینکه یاد و خاطره شهید احاسنبخش باید ازین بیشتر در صومعه‌سرا بدرخشد، افزود: یادواره شهید آیت‌الله احسان‌بخش در صومعه‌سرا باید به صورت ویژه برگزار شود.

  فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به تقارن ارتحال امام خمینی(ره) و میلاد امام زمان(عج) گفت: پیوند امامت و ولایت به صورت همزمان فرصتی برای به نمایش گذاشتن پیشبرد جامعه اسلامی است.

  اسماعیل پور با اشاره به اعزام کاروان زیارتی مرقد امام خمینی(ره) تصریح کرد: امسال بر خلاف سال های گذشته مردم خود باید از این طرح استقبال کنند و نام نویسی نمایند و ما برایشان وسیله ایاب و ذهاب را بر طبق اسامی ثبت نامی تهیه می کنیم.

  وی با اشاره به اینکه خرداد امسال رنگ و بوی دیگری با وجود حضور شهدا در صومعه‌سرا به خود می گیرد، خاطرنشان کرد: مراسم میزبانی از شهدای گمنام در این شهرستان باید به گونه‌ای برگزار گردد که زبانزد ملی گردد.

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه برخی از حوادث تاریخ هیچ گاه تکرار نمی شوند، اظهار کرد: هنر جنگ هشت سال دفاع مقدس این است که در یادواره شهدا خود را نشان می‌دهد و ما هر کاری برای شهدا کنیم باز هم کم است.

  اسماعیل پور افزود: رسانه‌های صومعه‌سرا باید شایستگی شهرستان در راستای بزرگداشت و میزبانی از شهدا، اعزام کاروان‌های مرقد امام و ستاد ارتحال امام خمینی(ره) و آیت الله احسانبخش را بازتاب دهند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro