عده ای با برقراری ارتباط با آمریکا می خواهند با کدخدا بسازند و بر ده بتازند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۴ - ۱:۳۵

  کد خبر : 30231

  عده ای با برقراری ارتباط با آمریکا می خواهند با کدخدا بسازند و بر ده بتازند

  یک نماینده با پول، پارتی، وعده به این و اون، هزار و یک دوز و کلک بازی نماینده شد معلوم است باید فرماندار از خودش باشد، رئیس اداره کسی باشد که از او حساب ببرد و آدمی باشد که قبل انتخابات برای نماینده شده به او قول داده است و باید برایش جبران کند.

  واران نیوز به نقل از زیتون خبر: سردار علیزاده در همایش تجلیل از مربیان و هادیان سیاسی که با حضور بسیجیان در مهدیه سپاه رودبار برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری و تبریک هفته معلم و عقیدتی وسیاسی در سپاه اظهار کرد: زمانی که شهید مطهری از حوزه به دانشگاه می آید دانشگاه های دوران طاغوت پر از شبهات هستند که شهید مطهری در این میان قرار می گیرد و به شبهات پاسخ می دهد و پس از پیروزی انقلاب نیز این نقش پررنگ می شود.

  وی ادامه داد: سخنرانی ها، کتابها، مناظرات، همایش ها، بحث و تبادل‌های شهید مطهری همه تبیین کننده محتوای انقلاب و تبیین کننده امام (ره) بود.

  مطهری مبنای انقلاب اسلامی را تبیین کرد

  این کارشناس سیاسی با بیان اینکه منافقین با طرح اسلام انقلابی در مقابل انقلاب اسلامی ایستادند، ابراز کرد: منافقین مطرح می کردند که روحانیون متحجر هستند و ما انقلابی هستیم اما در این بین استاد مطهری مبنای انقلاب اسلامی را تبیین کرد.

  وی با طرح این سئوال که چرا ایام شهادت شهید مطهری به نام روز معلم و هفته عقیدتی وسیاسی نام گرفته است، افزود: این نامگذاری به این دلیل است که سپاه و بسیج و معلمان باید اندیشه‌هایشان برگرفته از اندیشه‌های شهید مطهری باشد.

  علیزاده با بیان اینکه مبنای تفکر انقلاب اسلامی اندیشه مطهری و اندیشه‌های امام خمینی(ره) است، بیان داشت: لذا روز معلم و هفته عقیدتی را باید به کسانی تبریک گفت که در مقابل کجی‌ها ایستادگی می کنند و با اندیشه‌های مطهی وارد میدان می‌شوند.

  وی در ادامه انقلاب اسلامی را انقلابی متفاوت در دنیا نام برد و اظهار داشت: آنچه را که باعث شد تا انقلاب اسلامی پایدار بماند به این دلیل بود که انقلاب اسلامی تحولی عظیم در همه عرصه‌ها و ابعاد ایجاد کرد.

  امام(ره) قیام کرد و پرچم اسلام را به دست گرفت به دنبال احیای اسلام رفت

  کارشناس مسائل سیاسی، یادآور شد: روزی که امام(ره) قیام کرد و پرچم اسلام را به دست گرفت به دنبال احیای اسلام رفت و مردم دور امام حلقه زدند و زیر این پرچم حرکت کردند.

  وی با بیان اینکه در زمان شاه نماز، روزه، مجلس روضه و… برپا بود، ابراز نمود: تمام این اعمال به فرد ختم می شد و در اجتماع و حاکمیت این فرهنگ دینی و مذهبی حاکم نبود.

  علیزاده ادامه داد: امام راحل سال ۴۲ زمانی که فرمود به داد اسلام برسید، این فرهنگ دینی را در مردم احیا کرد و یک حکومت اسلامی در کشور تشکیل داد.

  وی ادامه داد: در دنیایی که همه کشورها در زیر پیکره بلوک شرق و غرب بودند یک کشوری با ۳۶ میلیون نفر جمعیت آمد و جمهوری اسلامی را تشکیل داد و شعار نه شرقی و نه غربی جمهوری اسلامی سر داد.

   خیلی‌ها از اول انقلاب تا به امروز دنبال همزبانی غربی‌ها بوده‌اند

  عضو جبهه راهبردی حزب الله گیلان، با بیان اینکه خیلی ها از اول انقلاب تا به امروز دنبال همزبانی غربی‌ها بوده اند، گفت: انقلاب اسلامی با همزبانی با غربی‌ها همخوانی ندارد.

  وی با بیان اینکه غرب تلاش می کند تا با نفوذی های داخلی همزبانی ایجاد کند، ادامه داد: در مذاکرات وقتی در بحث هسته ای صحبت می شود حرفهایی را می زنند که دشمن به دنبال آن است و این بازگشت به گذشته است.

  علیزاده با اشاره به اینکه جنگ ما با لیبرال دموکراسی غرب جنگ فیزیکی نیست بلکه جنگ عقیده است، تصریح کرد: در حال حاضر یمن جبهه مقاومت اسلامی است که مقابل عربستان به نمایندگی از جهان استکبار قرار دارد.

  خیلی از لیبرال های داخلی تاکنون دارای تابلو و نشانه نبودند

  وی با بیان اینکه خیلی از لیبرال های داخلی تاکنون دارای تابلو و نشانه نبودند، گفت: با گذشت زمان امروز خودشان اعتراف می کنند که نمونه آن حجاریان است که تئوریسین اصلاحات بوده اعتراف می کند که من لیبرال دموکرات اسلامی هستم.

  این کارشناس مسائل سیاسی بیان داشت: مقام معظم رهبری در دولت نهم به آقای احمدی نژاد گفت که شما موفق شدید جلوی سکولاریزه شدن بدنه اجرایی کشور را بگیرید اما الان سکولارها وارد میدان شدند.

  وی با بیان اینکه عده ای در داخل به دنبال ارتباط با آمریکا و دنبال برد برد یعنی ۵۰ تو ۵۰ من هستند که این با گفتمان قرآنی همخوانی ندارد.

  مباحث هسته ای در مذاکرات بهانه ای بیش نیست

  علیزاده افزود: مطرح کردن مباحث هسته‌ای در مذاکرات بهانه ای بیش نیست ادامه داد: اسرائیل دارای سلاح هسته‌ای است، کسی به او چیزی نمی گوید ما که به دنبال سلاح هسته ای نیستیم تازهبه علم هسته ای رسیده ایم.

  وی ابراز نمود: در داخل عده‌ای آمریکا را دهکده جهانی می‌دانند و با برقراری ارتباط با آمریکا می‌خواهند با کدخدا بسازند و بر ده بتازند.

  کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به کلامی از امام راحل که فرمود بغض و کینه علیه استکبار باید در دلتان حفظ شود، بیان داشت: وقتی کری به دیدار ظریف رفت عده ای با جو رسانه ای به دنبال قبح شکنی ارتباط با آمریکا بودند در حالی که عادی جلوه دادن رابطه با آمریکا مطابق فرهنگ اسلامی کشور نیست.

  وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با نظام استکباری سر سازش ندارد و نظام آن را استکبار می داند و مردم آن را مستکبر و تا نابودی استکبار مبارزه خواهد کرد و پیش خواهد رفت.

  بی عدالتی، رانتخواری و بسیاری از مشکلاتی که در درون کشور لانه کرده‌اند برگرفته از تفکر غرب است

  علیزاده، با بیان اینکه بی عدالتی، رانتخواری و بسیاری از مشکلاتی که در درون کشور لانه کرده‌اند برگرفته از تفکر غرب است، گفت: نظام اسلامی مدینه فاضله است و برای پایداری آن ۲۴۰ هزار شهید تقدیم کرده است و جامعه‌ای است که رانت خواری، پارتی بازی در آن نیست و اگر رفاهی وجود دارد برای همه است.

  وی ادامه داد: اگر فرماندار، اداره کل، استاندار، وزارتخانه چیزی را جابجا می‌کنند به فرهنگ اسلامی مرتبط نمی‌شود این مجریان هستند که این مشکل را به وجود آورده‌اند.

  عضو جبهه راهبردی حزب الله گیلان، ادامه داد: بسیجیان و ارزشی‌ها که نماد تفکر اسلام ناب هستند حق ندارند سکوت کنند. چرا اجازه می‌دهیم یک مشت بی‌بند و بار فضای جامعه را آلوده کنند و سکوت می‌کنیم و حرف نمی‌زنیم.

  وی با اشاره به مقوله حجاب گفت: نباید در مقابل چندتا آدم لاابالی که پشت پرده برنامه ریزی می‌کنند و عده‌ای را تربیت می‌کنند و به جامعه می‌فرستند سکوت کنیم جای افراد ارزشی و انقلابی پس کجاست.

  علیزاده ادامه داد: اگر می‌بینیم ادارات پارتی بازی می کنند چرا باید سکوت کنیم، اگر رانت خواری را می بینیم چرا سکوت کنیم، شکستن سکوت به معنای احیای امربه معروف و نهی از منکر است.

  نماینده آمده در آب و فاضلاب انگشت گذاشته روی مسئول امور مشترکین

  وی تصریح کرد: یک نماینده با پول، پارتی، وعده به این و اون، هزار و یک دوز و کلک بازی نماینده شد معلوم است باید فرماندار از خودش باشد، رئیس اداره کسی باشد که از او حساب ببرد و آدمی باشد که قبل انتخابات برای نماینده شده به او قول داده است و باید برایش جبران کند.

  این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: در این صورت است که آقای نماینده سه خودکار در جیبش می‌گذارد، با یک خودکار که می‌نویسد باید کار طرف عملی شود، وقتی باخودکار دیگر نوشت یعنی طرف را سرکار بگذارید و کارش را انجام ندهید و خودکار دیگر هم اینکه از همان ابتدا جوابش کنید.

  وی به مهره چینی نمایندگان هم اشاره کرد و افزود: نماینده آمده در آب و فاضلاب انگشت گذاشته روی مسئول امور مشترکین که این آقا باید عوض شود چون بتواند بعدها برایش ارقامی را پایین بالا کند.

  علیزاده با بیان اینکه، اگر مسئولی اشتباهی کرد ربطی به قوانین اسلامی ندارد، تصریح نمود: اگر راننده‌ای از چراغ قرمز رد شود افسر راهنمایی و رانندگی آن را جریمه می‌کند اما اگر این افسر به ظاهر فرد نگاه کرد و او را رد کرد و رفت قانون اشتباه نکرده مجری قانون مشکل دارد.

  مسئولی اشتباهی کرد ربطی به قوانین اسلامی ندارد

  وی افزود: در در عرصه اجتماعی و اقتصادی با مشکل مواجه ایم و این به مشکل مدیریتی برمی گردد چرا که هم زیر بنا و هم نیروی انسانی در کشور فراهم است.

  این کارشناس با بیان اینکه به مقوله فرهنگ اجتماعی توجهی نمی شود، ابراز کرد: وقتی صحبت از فرهنگ اجتماعی می شود همه بحث آزادی را پیش می کشند با اجازه دادن به نویسندگان و فیلم و… برای آسیب رساندن به انقلاب تلاش می کنند.

  وی ادامه داد: از جمعیت دو میلیون و چهارصد هزار نفری گیلان یک چهارم جمعیت تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و … هستند یعنی در استان گیلان فضای کار نیست، در کوهین جلوی اتوبوس ها را بگیرید ببیند چند جوان برای کار از استان خارج می شوند.

  علیزاده با بیان اینکه مقوله تحریم ها مشکلی از وضعیت اقتصادی کشور ا حل نمی کند، تاکید کرد: همه باید با تمام توان در مقوله اقتصاد مقاومتی ورود کرده و چرخه اقتصاد داخل را به حرکت در بیاوریم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro