بیانیه ۲۱۵ نماینده در حمایت از مردم غزه

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۹ آبان ۹۱ - ۲:۴۷

  کد خبر : 3025

  بیانیه ۲۱۵ نماینده در حمایت از مردم غزه

  به نوشته واران نیوز به نقل از گزارش خبرآنلاین، در این بیانیه آمده بود: رژیم پوشالی و ددمنش صهیونیستی با …

  به نوشته واران نیوز به نقل از گزارش خبرآنلاین، در این بیانیه آمده بود: رژیم پوشالی و ددمنش صهیونیستی با حمایت همه جانبه آمریکا یک بار دیگر دست به حمله دیگری زد و دهها انسان بیگناه را به خاک و خون کشید. صهیونیستها با تصور غلط احاطه مقاومت و در هم شکستن آن و اینکه حماس و جهاد اسلامی را به تسلیم بکشانند، منازل مسکونی غزه را بمباران کردند، غافل از اینکه غزه به مراتب قویتر از جنگ ۲۲ روزه است و نشان داد که این رژیم همان خانه عنکبوت است که در جنگ ۳۳ روزه سیدحسن نصرالله اعلام کرد.

  در ادامه این بیانیه میخوانیم: ما نمایندگان این عمل رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم و حمایت خود را از مجاهدان غزه اعلام می کنیم. شکست، سرنوشت نهایی رژیم صهیونیستی خواهد بود.

  جبار کوچکینژاد نماینده رشت در پایان جلسه علنی امروز در تذکری با اشاره به اینکه برنامه خبری شب گذشته ۲۰:۳۰ در نظرسنجیای از مردم درباره نشست دولت و مجلس سوال میکرد، اظهار داشت: ما خوشحال شدیم که چنین جلسهای قرار است برگزار شود. اما صبح که از هیات رئیسه سوال کردیم، گفتند خبر نداریم! چطور جلسهای را که هیات رئیسه به عنوان هماهنگ کننده مدیریت مجلس از آن خبری ندارد، صداوسیما دربارهاش چنین فضایی ایجاد می کند؟ اگر بحث وحدت و هماهنگی است، چرا بدون هماهنگی با مجلس، خبر سازی میشود؟ اگر ما بدون هماهنگی، چند وزیر را دعوت میکردیم دولت و صداوسیما اعتراض نمی کردند؟

  وی با بیان اینکه مجلس خواهان همدلی با دولت است، ادامه داد: اما بهتر بود رئیس جمور که در بخشنامهای از وزرا خواسته با نمایندگان همکاری نکند، اول این بخش نامه را لغو میکرد بعد از نمایندگان برای دیدار دعوت میشد!

  محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس که در غیاب لاریجانی ریاست جلسه علنی امروز را بر عهده داشت، در پاسخ به کوچکینژاد گفت: صداوسیما باید در پخش اخبارش دقت کند. دوستان هم اسم چنین جلساتی را جلسه وحدت دو قوه نگذارند! چون این جلسات مکانیزم خاصی دارد و یک بار دولت و یک بار مجلس از مهمانان دعوت میکند. ما بقی جلسات، رفت و آمد است.

  وی با تاکید بر اینکه هیات رئیسه اطلاعی از جلسه امشب دولت با برخی نمایندگان نداشته است، ازود: کسانی که دعوت دارند، میتوانند شرکت بکنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro