تظاهرات محکومیت کشتار مردم مظلوم یمن در گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۴ - ۲۰:۳۴

  کد خبر : 30333

  تظاهرات محکومیت کشتار مردم مظلوم یمن در گیلان

  استان گیلان همپای ملت مسلمان ایران اسلامی، فردا پس از اقامه نماز جمعه در همه میعادگاههای نماز جمعه طی تظاهراتی علیه تجاوز آشکار و وحشی گری و تفرعن رژیم آل سعود قیام کرده و اقدام ضدانسانی و غیر قانونی آل سعود را محکوم می کند.

  واران نیوز به نقل از احرار گیل: : در حالی که پس از سال‌ها تحمل حکومت دیکتاتوری در یمن و قیام‌های مردمی این کشور علیه حکومت‌های خود فروخته و دست نشاندۀ غربی و کسب پیروزی‌های مردمی تحت حمایت نیروهای انصار الله، شاهد هستیم که ارتش دولت آل سعود به بهانۀ حمایت از رئیس فراری دولت یمن، اقدام به تجاوز هوایی و اخیراً به صورت موضعی، حملات زمینی علیه مردم مظلوم یمن نموده و با دعوت از چند کشور دیگر و همراهی برخی کشور های عربی، غربی، صهیونیستی و همراه با سکوت سرد و مرگبار سازمان‌های بین المللی داعیه‌دار حقوق بشر، ناجوانمردانه در صدد کشتار آنان است.

  آن هم تجاوزی آشکار و همراه با نقض قوانین بین المللی و پایمال شدن خون هزاران زن و کودک و مردم بیگناه یمن، رژیم متفرعن آل سعود با حملات از پیش طراحی شده توسط صهیونیستها و سردمداران استکبار جهانی و آمریکا، با تخریب اماکن عمومی و زیر ساخت‌های حیاتی و استراتژیک، مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، مدارس و منابع ذخایر آب و برق و پالایشگاه کشور اسلامى یمن، در واقع یک جنگ نیابتی به نفع صهیونیست ها راه انداخته که این نشان از اوج خیانت و حماقت متجاوزین است.

  نکته مهم و تعجب آور این است که متجاوزین به سرزمین یمن، خود شاهد بودند که دولت غاصب اسرائیلی، یعنى سرسخت‌ترین دشمن اسلام، از اولین دولتهای حمایت کننده این تجاوز بوده است.

   مردم ولایی استان گیلان با شرکت در تظاهرات علیه نسل کشی و قتل عام مسلمانان بی‌دفاع و بی‌گناه یمن توسط ارتش سفاک و مزدور رژیم آل سعود، در روز جمعه ۱۸ اردیبهشت ماه پس از اقامه نماز جمعه در مرکز استان و همزمان در همه میعادگاههای نماز جمعه، حمایت همه جانبه خود را از مقاومت مجاهدانه و جانانه مردم مظلوم یمن اعلام خواهند کرد.

  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان از مردم همیشه در صحنه استان دعوت می نماید تا همپای ملت مسلمان ایران اسلامی، علیه این تجاوز آشکار و وحشی گری و تفرعن رژیم آل سعود قیام کرده و این اقدام ضدانسانی و غیر قانونی را محکوم کنند. مردم آگاه و نمازگزار گیلان، تظاهرات خود را در شهرستان رشت پس از اقامه نماز جمعه از میدان مصلی آغاز و به سوی میدان فرهنگ ادامه خواهند داد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro