دولت تدبیر برخلاف گذشته توزیع کننده فقر نیست

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۸ اردیبهشت ۹۴ - ۲:۲۸

  کد خبر : 30352
  فرماندار صومعه‌سرا:

  دولت تدبیر برخلاف گذشته توزیع کننده فقر نیست

  فرماندار صومعه سرا با اشاره به اینکه در گذشته هرکس ادعای فقر میکرد تا به سودی برسد گفت: در دولت تدبیر و امید فقر توزیع نمیشود و همه باید توانمند شوند

  به گزارش خبرنگار واران نیوز از صومعه‌سرا، حسین اسماعیل پور ظهر امروز در حاشیه افتتاح باشگاه پوریای ولی بخش گوراب زرمیخ اظهار کرد: به ازای هر ورشکار یک از یک آسیب اجتماعی کم و یک فرد سالم به جامعه تحویل داده می‌شود.

  وی با بیان اینکه مبانی فکری توسعه فرهنگی شهرستان از بخش گوراب زرمیخ شروع شده است، افزود: در بخش توسعه مفهومی برای انگیزه پیشرفت وجود دارد که در بخش گوراب زرمیخ این انگیزه مشاهده می شود.

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه دولت تدبیر برخلاف گذشته، دولت توزیع کننده فقر نیست، گفت: این دولت به دنبال توزیع ثروت و قدرت بین همگان است تا همه بتوانند بهره ببرند.

  اسماعیل پور با بیان اینکه به دنبال جنجال نیست و بازی های سیاسی را قبول ندارد، تصریح کرد: محور همه کارها فقط قانون می باشد و با هیچ کس عقد اخوت نبسته است.

  وی با بیان اینکه نگاهش به شهرستان نگاه توسعه ای است، خاطرنشان کرد: کسانی که می خواهند مسیر توسعه را با شانتاژ کاری و باندبازی ببندند قطعا آنها را به عموم معرفی خواهدکرد.

  فرماندار صومعه سرا اظهار کرد: صومعه‌سرا دارای پتانسیل های محیطی، طبیعی و انسانی است که برای توسعه آن باید انسان های بیمار را از بین برد تا مانع توسعه شهرسنتان نشوند.

  اسماعیل پور با بیان اینکه صومعه سرا دارای بهترین سرداران و شهدا است، افزود: گوراب زرمیخ بخش سردارجنگل پایلوت توسعه است و مردم این بخش باید با یکدیگر متحد شوند تا به توسعه این شهر کمک کنند.

  وی با بیان اینکه در قسمتی از دنیا قرار گرفته ایم که همه منابع را دارا هستیم و در قسمت مدیریت ضعف داریم، گفت: ۸۰ درصد صحبت های ما فقط صرف خنثی سازی توطئه ها می شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro