مهلت ثبت‌نام آزمون دوره‌هاي کارداني نظام جديد يکشنبه پايان مي‌يابد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۸ اردیبهشت ۹۴ - ۱۹:۳۰

  کد خبر : 30392

  مهلت ثبت‌نام آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید یکشنبه پایان می‌یابد

  مهلت ثبت‌نام آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید که از روز یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه آغاز شده بود یکشنبه هفته آینده پایان می‌یابد.

  واران نیوز به نقل از تسنیم: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۹۴ منحصراً از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور که از عصر روز یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه آغاز شده، در روز یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه پایان می‌پذیرد.

  کلیه داوطلبان با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص ضوابط پذیرش دانشجو در دوره مذکور و همچنین پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام که در روز پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است، می‌توانند نسبت به ثبت نام در این دوره اقدام کنند.

  کلیه دارندگان گواهی‌نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید در یکی از شاخه‌های فنی و حرفه‌ای، کار و دانش و یا شاغل به تحصیل در دوره‌های مذکور که حداکثر تا پایان نیم‌سال تحصیلی ۹۵-۹۴ فارغ التحصیل می‌شوند و یا دارندگان دیپلم فنی و حرفه‌ای دوره چهارساله نظام قدیم آموزش و پرورش حق ثبت نام در این آزمون را دارند.

  بر اساس ضوابط در این آزمون از تعداد ۴۲ کدرشته امتحانی به‌شرح مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام پذیرش در ۲۳ کدرشته امتحانی از طریق آزمون و ۱۹ کدرشته امتحانی صرفاً براساس سوابق تحصیلی یعنی معدل است لذا داوطلبان متقاضی هریک از کدرشته‌های امتحانی مذکور لازم است در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خود در مهلت در نظر گرفته شده اقدام کنند.

  براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۱۳۹۴ در صبح روز جمعه ۱۶ مردادماه برگزار می‌شود و کارت شرکت در این آزمون و برگ راهنمای آزمون از روز سه‌شنبه ۱۳ مرداد تا روز پنجشنبه ۱۵ مردادماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro