مدير عامل شركت برق منطقه ای گيلان پس از 12 سال تغییر می کند؟

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۴ - ۲۰:۵۱

  کد خبر : 30648

  مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان پس از ۱۲ سال تغییر می کند؟

  شنیده ها حاکی از این است که مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در آینده نزدیک تغییر خواهد کرد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از خزر آنلاین:

  ، سایت برق نیوز نوشت: از چند ماه گذشته و قبل سال ۹۴ در محافل غیر رسمی از رفتن مهندس آزادگان سخن به میان آمده بود اما به نظر می رسد این تغییر به زودی اتفاق می افتد.

  گرچه سخن از تغییر در برق منطقه ای گیلان به پیش از آمدن کردی به جای حائری مطرح شده بود ولی به نظر می رسد روند تغییر در مدیریت توزیع برق گیلان با قرار گرفتن کردی در این سمت تسریع خواهد شد.

  کریم آزادگان از شهریورماه ۸۳ بعنوان به جای علی اژئیان بعنوان مدیرعامل برق منطقه ای گیلان  شروع بکار نموده است. پیش از علی اژئیان نیز یوسف آرمودلی مدیرعامل برق منطقه ای گیلان بوده است. مهندس آرمودلی پس از برق منطقه ای گیلان به سانا آمد و ماه گذشته پس از ۱۴ سال از سازمان انرژی های نو ایران رفت.

  براساس شنیده ها در آینده نزدیک مدیر عامل فعلی شرکت توزیع برق گیلان جای کریم آزادگان را بعنوان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان خواهد گرفت. گمانه زنی ها از جمشید طالبی بعنوان گزینه احتمالی جایگزینی آزادگان نام می برد.

  پیش از این نیز سایت محلی خزرآنلاین از محمدرضا خصوصی برادر حمیدرضا خصوصی نماینده مجلس از حوزه انتخابیه صومعه سرا بعنوان جایگزین طالبی نام برده بود.

  پیش از این از اسامی مختلفی چون مهندس نادر آذر پی برای تصدی این مسولیتها در محافل گوناگون نام برده میشد.

  به نظر می رسد تغییر در مدیریت های با سابقه طولانی در یک پست مدیریتی از سیاست های جدید وزارت نیرو بوده است که تغییر مدیرعامل قم پس از ۱۱ سال نیز می تواند آین نظریه را تقویت کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro