تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات جز وظایف مهم فرماندهان بسیج پایگاه های ادارات است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۴ - ۲:۰۵

  کد خبر : 30736
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا:

  تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات جز وظایف مهم فرماندهان بسیج پایگاه های ادارات است

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات جز وظایف مهم فرماندهان بسیج پایگاه های ادارات است.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، سرهنگ کیا عاشوری امروز در جلسه نشست با فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا اظهار کرد: اقشار یکی از مهمترین زیرمجموعه‌های نیروی مقاومت بسیج هستند که می‌توانند نقش‌آفرین باشند و تاثیر خود را بر روی جامعه بگذارند.

  وی با بیان اینکه اقشار بسیج کارمندی در طول ۸ سال دفاع مقدس بیشترین تاثیرگذاری و نقش مهمی در پیروزی جنگ داشتند، افزود: بنا بر درخواست کارمندان در سال ۶۴ و در شش بند، در صدی از کارمندان ادارات با فراگیری آموزش های نظامی توانستند در پشتیبانی جنگ تاثیر داشته باشند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه یکی از وظایف مهم بسیج ادارات تربیت نیروهای کارآمد در برابر هجمه‌های فرهنگی دشمنان است، گفت: در راستای تحقق ارتش ده‌ها میلیونی وظیفه بسیج اداری تامین درصدی از این نیرو است.

  عاشوری با بیان اینکه کارآمدسازی نظام اداری در ادارات از دیگر وظایف بسیج اداری است، تصریح کرد: بسیج اداری باید به عنوان یک مشاور خوب در کنار کارمندان باشد و ایجاد همدلی در اداره فراهم آورد و از ایجاد مانع و سد برای افراد جلوگیری نماید.

  وی خاطرنشان کرد: تقویت شورای عالی بسیج کارمندی، شرکت در نظام تربیتی صالحین در ادارات، تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات جز وظایف مهم فرماندهان بسیج پایگاه های ادارات است.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با اشاره به گردان امام حسین(ع) این شهرستان اظهار کرد: این گردان متشکل از سه گروهان ویژه است که با آموزش‌های آمادگی رزمندگی در طول سال می‌توانند در شرایط بحرانی شهرستان کمک کار فرماندار و مسئولان شهرستان باشند.

  عاشوری افزود:فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات می‌توانند درصدی از نیروی اناسنی گردان امام حسنی(ع) شهرستان را تامین نمایند.

  فرماندهان پایگاه‌های بسیج از هر جناح بندی باید پرهیز کنند

  در ادامه فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه بسیج باید مانند دوران انقلاب به عنوان بازوان پر توان حاکمیت برای رسیدن به اهداف انقلاب گام بردارد، گفت: بسیج اگر جز این باشد به سازمان خود ضربه خواهد زد.

  حسین اسماعیل پور با بیان اینکه مبنای بسیج از خود گذشتگی و ایثار است، تصریح کرد: فرماندهان پایگاه‌های بسیج از هر جناح بندی باید پرهیز کنند و الا دچار امحراف می شوند.

  وی با بیان اینکه بسیج ادارات وارد جریانات سیاسی مسئوله دار و غیر مسئله دار نشوند، خاطرنشان کرد: بسیج نقطه عطف اراده مردم و حاکمیت است که اقتدار نظام در بسیج مردمی است.

  فرماندار صومعه‌سرا اظهار کرد: در همه دوره های تاریخی آنچه که گهگاهی دیگران از آن بهره می‌بردند از جریانات خوب است.

  اسماعیل پور با بیان اینکه یکی از خوبی های انقلاب اسلامی بسیج است، افزود: سو استفاده از بسیج پاسخ منفی به اهداف ما در حفظ حاکمیت اسلامی است.

  وی با بیان اینکه حفظ حاکمیت و نظام اصل اول و آخر وی است، گفت: هر کسی فرماندار این شهرستان را دارای جریان سیاسی خاصی معرفی کرده قطعا دروغگو است.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro