اظهارات گستاخانه نتانياهو عليه ايران

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۴ - ۲:۵۲

  کد خبر : 30852

  اظهارات گستاخانه نتانیاهو علیه ایران

  نتانیاهو مدعی شد ایران برای کشتن انسانها هیئت اعزام می کند.

  نتانیاهو در مراسم استقبال از نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی که از نپال بازگشته بودند گفت آیا هیچ کدام از شما هیئتی از ایران را در نپال دید. ایران برای نجات جان انسانها به منطقه و سراسر جهان هیئت نمی فرستد بلکه برای کشتن و ویران کردن و تروریسم نیرو اعزام می کند. این تفاوت میان دموکراسیهای روشنفکر و رژیمهای سیاه و تاریکی است که بر اساس تعصب و تروریسم هستند.

  رئیس دولت رژیم صهیونیستی سیاست های منطقه ای ایران و دستیابی تهران به تسلیحات هسته ای را مهمترین تهدید خاورمیانه و جهان توصیف و اظهار امیدواری کرد ممانعت از دستیابی ایران به تسلیحات هسته ای ترجیحاً از راه دیپلماتیک محقق شود.

  در همین رابطه، بنیامین نتانیاهو در دیدار با وزیر دفاع آلمان گفت:«چالش های پیش روی ما مدام تغییر می کند. با دو همسایه عرب خود صلح کردیم، اما نیروهای جدیدی در منطقه وجود دارد. آنها نه تنها ما بلکه همسایگان عربی که با آنها صلح کرده ایم تهدید می کنند.»

  نتانیاهو افزود:«این مساله به ما فرصت می دهد با سایر کشورهای عرب متحد شویم، اما همزمان با تهدید عظیمی روبرو هستیم که از اسلام گرایی ستیزه جویانه نشات می گیرد؛ اسلام سنی در قالب داعش، القائده و النصره. اما تهدید بزرگتری که شاهدیم و گمان می کنم همسایگان ما نیز آن را می بینند، تهدیدی است که از جاه طلبی های دینی و امپراتور مابانه رژیم ایران سرچشمه می گیرد.

  آنها همان طور که می دانید به دنبال ایجاد توان توسعه تسلیحات هسته ای هستند. آنها درگیر عملیات فتح و براندازی در خاورمیانه هستند. الان در یمن، اطراف مرزهای اسرائیل در لبنان، نه چندان دورتر از مرز ما در جولان و غزه مشغول هستند.»

  رئیس دولت رژیم صهیونیستی در ادامه گفت:«از نگاه ما مهمترین تهدید امنیتی خاورمیانه، اسرائیل و دنیا، تلاش ایران برای تجدید امپراتوری در کنار تلاش آنها برای دستیابی به تسلیحات هسته ای است. امیدواریم از این مساله، ترجیحاً به روش های دیپلماتیک، پیشگیری شود. از نظر ما توافقی بهتر از آنچه در لوزان ارائه شد نیاز است و گمان می کنم این مساله برای آینده و امنیت مشترک ما بسیار اهمیت دارد.»

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro