جبار کوچکی نژاد:جناح گیری های سیاسی از دلایل استیضاح وزیر آموزش و پرورش است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۴ - ۳:۲۷

  کد خبر : 30897

  جبار کوچکی نژاد:جناح گیری های سیاسی از دلایل استیضاح وزیر آموزش و پرورش است

  ضعف صندوق ذخیره فرهنگیان و جناح گیری های سیاسی از دلایل استیضاح وزیر آموزش و پرورش است.

  واران نیوز به نقل از دیار باران:جبار کوچکی نژاد با اشاره به استیضاح وزیر آموزش و پرورش، اظهار کرد: وزیر آموزش و پرورش در اواخر سال ۹۳ جهت پاسخگویی به سئوالات و انتقادات نمایندگان مردم در صحن علنی خانه ملت دعوت شد.

  وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: استیضاح چند وزیر دولت تدبیر و امید بر میز نمایندگان خانه ملت است که نام وزیر آموزش و پرورش در این فهرست قرار دارد.

  امضاء نمایندگان مجلس پای نامه استیضاح وزیر آموزش و پرورش

  نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه شماری از نمایندگان مجلس پای نامه استیضاح وزیر آموزش و پرورش را امضاء کردند، اضافه کرد: تعداد اعضاء متقاضی دعوت علی اصغر فانی به صحن علنی مجلس شورای اسلامی به حد نصاب رسیده است و چون در هفته معلم قرار داشتیم در این رابطه سکوت کردیم.

  نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به دلایل استیضاح وزیر آموزش و پرورش، پرداخت های فرهنگیان، ضعف عملکرد مجموعه وزارت خانه و مدیریت های استانی، جناح گیری های سیاسی تند، ضعف در صندوق ذخیره فرهنگیان و عدم اجرای سند تحول و خدمات آموزشی را از نکات ضعف عملکرد وزیر آموزش و پرورش برشمرد.

  کوچکی نژاد در خاتمه اظهار کرد: دولت تدبیر و امید باید توجه خاصی به موضوع دغدغه ها و مشکلات فرهنگیان در رفع موانع پیش روی فعالان حوزه تعلیم و تربیت داشته باشد./دیارباران

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro