دوربین مدار بسته داخل هتل تارا مهاباد + فیلم

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۴ - ۲۲:۴۴

  کد خبر : 30963

  دوربین مدار بسته داخل هتل تارا مهاباد + فیلم

  خبر فوت یک دختر مهابادی در هتل تارا در حالی در شبکه های تلویزیونی معاند و فضای مجازی از طرف رسانه های بیگانه و شبکه های اجتماعی به سرعت منتشر شد که همه آنها به اتفاق آراء قضیه را برعکس کرده و خلاف واقعیت را نوشته اند.

  ا خبر فوت فریناز خسروانی در هتل تارا رسانه های گروهکهای تروریستی که بسیار سعی دارند احساسات پاک مردم کرد را از طریق انحراف در افکارعمومی تحریک کنند، با تهیه آهنگها، اشعار و دلنوشته هایی نیات شوم خود را بیش از پیش نمایان می کنند.

  گروهکهای تروریستی مطلع هستند طیف بسیار وسیعی از مردم مذهبی و مسلمان کرد تمایل به همراهی با اندیشه های ضددینی و چپی آنها ندارند، با هزار و یک ترفند و حیله سعی در تشکیک خدمتگذاری نیروهای خدوم و انقلابی به مردم و ایجاد شکاف و فاصله بین آنها و جمهوری اسلامی دارند.
  لذا لازم است همه هموطنان ضمن هوشیاری مراقب حقه های رسانه ای مزدوران استکبار باشند. همچنین ضروری است رسانه های داخلی نیز، با ورود جدی، به موقع و بر پایه منابع مؤثق در این خصوص شفاف سازی کنند.
  اما ماجرا چیست و از چه قرار است؟
  “برپایه اطلاعات دریافتی ماجرا از آنجا شروع شد که صاحب هتل وقتی خبر از حضور دختر مذکور در یکی از اتاقهای هتل با فردی نامحرم شد، اقدام به بستن در اتاق کرد و مدعی اعلام تلفنی این موضوع به پدرومادرش شد.
  پس از این اتفاق فریناز خسروانی که نمی خواست با پدر و مادرش در این شرایط روبرو شود، تصمیم به خروج از بالکن اتاق و ورود به بالکن اتاق دیگر می گیرد تا از این طریق از هتل خارج شود و در همین حین از طبقه چهارم هتل سقوط کرده و فوت می کند.
  با مشخص شدن موضوع و ورود پلیس آگاهی مهاباد به ماجرا، مرد همراه متوفی و محبوس شده در اتاق هتل به این اداره منتقل و تحت بازجویی قرار می گیرد.
  متهم در بازجویی ها مدعی می شود که وی چندین بار از دختر درخواست نموده فرار نکند و جانش را به خطر نیاندازد؛ اما متوفی به خاطر ترس از روبرو شدن با والدینش بدون فکر کردن به عاقبت فرار از طریق پنجره طبقه چهارم هتل، این اقدام را انجام داد که در نهایت منجر به سقوطش شد.” لازم به ذکر است فرد دستگیر شده در این ماجرا که لحظاتی قبل از مرگ فریناز خسروانی در کنار وی بود، هیچ ارتباطی با سازمانهای امنیتی و انتظامی نداشته و با تکمیل پرونده و اتمام بازجویی به مراجع ذی صلاح قضایی معرفی شده است و قطعاً با رسیدگی به پرونده اش و تعیین میزان جرم مرتکب شده به جزای خود خواهد رسید.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro