عارف سرليست انتخاباتي جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدالگرايان شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۴ - ۱۵:۵۸

  کد خبر : 31059

  عارف سرلیست انتخاباتی جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان شد

  واران نیوز به نقل از فارس: دبیرجبهه اعتدالگرایان از سرلیستی محمدرضا عارف برای لیست انتخاباتی جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان خبر …

  واران نیوز به نقل از فارس: دبیرجبهه اعتدالگرایان از سرلیستی محمدرضا عارف برای لیست انتخاباتی جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان خبر داد و شعار انتخاباتی این دو تشکل سیاسی را «هم‌زبانان ملت و همدلان دولت» عنوان کرد.

  جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان هفته گذشته با محمدرضا عارف رئیس بنیاد امید ایرانیان در مورد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

  جمشید ایرانی عضو جبهه اصلاح‌طلبان و دبیر جبهه اعتدالگرایان از سرلیستی محمدرضا عارف در لیست جبهه اعتدالگرایان و اصلاح‌طلبان خبر داد و اظهار داشت: ما برای سرلیستی آقای عارف با آقایان ناطق نوری، رئیس دولت اصلاحات و آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی به مشورت نشسته‌ایم.

  وی افزود: عارف امروز ناخدای کشتی اصلاح‌طلبان برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است و هدف وی این است که مجلسی هماهنگ در جهت تقویت دولت یازدهم شکل دهیم.

  وی شعار جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را «هم‌زبانان ملت و همدلان دولت» عنوان کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro