دهیاران نباید طعمه دلالان شوند/ 20 دهیار نمونه به عنوان مسئولان اجرایی شهرستان انتخاب می‌شوند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۴ - ۴:۲۸

  کد خبر : 31132
  نماینده مردم صومعه سرا:

  دهیاران نباید طعمه دلالان شوند/ ۲۰ دهیار نمونه به عنوان مسئولان اجرایی شهرستان انتخاب می‌شوند

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دهیاران نباید طعمه دلالان شوند، گفت: در آینده ۲۰ دهیار نمونه انتخاب و به عنوان مسئولان اجرایی شهرستان انتخاب می‌شوند.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، حمید رضا خصوصی صبح امروز در اولین همایش دهیاران در دانشکده تربیت فنی این شهرستان اظهار کرد: درد و رنج صیقل روح و جسم انسان است و مرارت‌هایی که در طول سه سال نمایندگیش کشیده از ۵۰ سال عمر حیاتش بیشتر بود.

  وی با بیان اینکه امروز به شهرستان آرام خود مفتخریم، افزود: مستنداتی از کسانی وجود دارد که می‌خواستند شهر را آلوده نمایند.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم این شهرستان در طول ۳۵ سال آرزوی چنین شهرستانی را داشتند که امروز با همت مدیران مخلص، دست پاک و دلسوز تبدیل به یک شهرستان الگو شده است.

  خصوصی با بیان اینکه زمانی این شهرستان تاخت و تاز دلالان بود و شهر به باتلاقی مانند شده بود که سبب سوخته شدن بسیاری از مهرهای خوب شد، تصریح کرد: امروز در شهرمان از مدیرانی برخورداریم که زمزمه کوچکترین فساد اقتصادی به گوش نمی رسد.

  وی با بیان اینکه دهیاران نباید طعمه دلالان شوند و شخصیتشان توسط افراد دلال زیر پا گذاشته شود، خاطرنشان کرد: دهیاران همیشه همراه با بخشداران، فرماندار و مدیران اجرایی شهرستان باشند.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در آینده ۲۰ دهیار نمونه انتخاب و به عنوان مسئولان اجرایی شهرستان انتخاب می‌شوند.

  خصوصی با بیان اینکه دهیاران ارکان خدمت به کشور و مردم هستند، افزود: آنها باید در حد وسع و توانشان برای توسعه شهرستان گام بردارند.

  وی با بیان اینکه صومعه‌سرا در زمینه های مختلف توسعه یافته است، گفت: روستای سه سار این شهرستان به عنوان روستای نمونه انتخاب شد و به شهرک روستایی تبدیل می شود.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای جدول کاری، پارک، روشنایی معابر، آسفالت، کتابخانه و … این روستا پنج میلیارد تومان اعتبار هزینه می شود.

  خصوصی خاطرنشان کرد: صومعهسرا به عنوان پایلوت طرح کوهورت انتخاب و بزرگترین اورژانس کشور در این شهرستان ساخته می شود که این عوامل همه نشان از توسعه شهرستان دارد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro