184 مکان ورزشی گیلان به مزایده گذاشته شد / سالن 1200 نفری فومن آماده واگذاری است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۴ - ۱۵:۳۲

  کد خبر : 31139
  مسئول امور حقوقی ورزش و جوانان گیلان:

  ۱۸۴ مکان ورزشی گیلان به مزایده گذاشته شد / سالن ۱۲۰۰ نفری فومن آماده واگذاری است

  مسئول امور حقوقی ورزش و جوانان گیلان از واگذاری ۹۴ مکان ورزشی در این استان خبر داد و گفت: امسال در مجموع ۱۸۴ مکان ورزشی گیلان به مزایده گذاشته شده است.

  واران نیوز به نقل از فارس: مجتبی موسی‌نژاد عصر امروز در جمع روسای هیئت‌های ورزشی و اداره‌های ورزش و جوانان شهرستان‌های گیلان اظهار کرد: امسال اداره کل ورزش و جوانان استان ۱۸۴ مکان ورزشی را به مزایده گذاشته است.

  وی از واگذاری ۹۴ مکان ورزشی در گیلان خبر داد و بیان کرد: مرحله دوم مزایده مکان‌های ورزشی استان در حال انجام است.

  موسی‌نژاد با بیان اینکه ۲۸۰ قطعه زمین در اختیار اداره کل ورزش و جوانان گیلان است، تصریح کرد: صدور سند مالکیت برای زمین‌های مذکور حائز اهمیت است.

  مسئول امور حقوقی ورزش و جوانان گیلان به تشکیل پرونده‌های قضایی این اداره در سال ۹۳ اشاره کرد و گفت: به وضعیت ۳۵ پرونده رسیدگی شده که تاکنون ۹ پرونده مختومه شده است.

  وی با اشاره به اینکه در هفت پرونده رای به نفع اداره کل ورزش و جوانان گیلان صادر شده است، بیان کرد: دو پرونده مربوط کارکنان و پیمانکاران است و حقوق این افراد طبق قانون پرداخت می‌شود.

  موسی‌نژاد از تعرفه زمین شهید باهنر در گیلان خبر داد و گفت: مبلغ زمین مذکور بیش از ۳ میلیارد تومان است و پس از اخذ مجوز به مزایده گذاشته می‌شود.

  *سالن ۱۲۰۰ نفری فومن آماده واگذاری است

  مسئول امور حقوقی ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه سالن یک‌هزار و ۲۰۰ نفری فومن آماده واگذاری است، خاطرنشان کرد: تا پایان ماه جاری استخر شنای آستارا تیز آماده واگذاری می‌شود.

  وی با اشاره به عدم وجود قانون جامع ورزشی در کشور، یادآور شد: نیاز است یک درصد اعتبارات ورزشی دستگاه‌های دولتی تعیین تکلیف شود ضمن اینکه سازمان‌ها با اداره کل ورزش و جوانان گیلان همکاری داشته باشند.

  معاون توسعه منابع انسانی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان نیز گفت: این اداره ماه‌های پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته و با انتخاب مسعود رهنما به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان مشکلات در حال برطرف شدن است.

  سهیلا یاورمسرور میانگین حقوق کارکنان ورزش و جوانان گیلان را یک‌میلیون و ۲۰۰ تا یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عنوان کرد و افزود: این مبلغ نسبت به کارکنان دیگر اداره‌ها بسیار کم است.

  وی با بیان اینکه ۳۰۲ نفر در اداره‌های ورزش و جوانان گیلان فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: ۱۲۲ نفر نیروی قراردادی داریم و ۱۱ نفر از طرح‌های عمرانی حقوق دریافت می‌کنند.

  معاون توسعه منابع انسانی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان خواستار تعیین تکلیف کارکنان قراردادی در این اداره شد و بیان کرد: بیشتر کارکنان ورزش و جوانان گیلان دارای مدرک کارشناسی به بالا هستند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro