اگر این کار در خفا صورت می گرفت، بهتر نبود؟!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۴ - ۴:۴۹

  کد خبر : 31459

  اگر این کار در خفا صورت می گرفت، بهتر نبود؟!

  امام علی علیه السلام فرمود: “انجام دادن حسنه و کار نیک به صورت مخفى، معادل هفتاد حسنه است”

  واران نیوز به نقل از خزرآنلاین، چندی پیش بود که شهردار رشت به اتفاق فاطمه شیرزاد و جمعی از مدیران به منظور بررسی وضعیت کارتن خواب های سطح شهر و حمایت از آنان به دیدار برخی از کارتن خواب های سطح شهر رشت رفتند. 

  بی تردید این حرکت شهردار رشت، مدیران شهرداری و البته عضو شورای شهر رشت شایسته و در خور تحسین است اما در این میان چند سوال مطرح است.

  ۱٫ دلیل همراهی دوربین های صدا و سیما، تصویر برداری از آن و پخش آن از شبکه باران چه بوده است؟ اگر قرار بر انجام امر خیر بوده است که احادیث فراوانی از امامان معصوم در خصوص محسنات انجام عمل خیر در خفا نقل شده است و اگر هدف رسیدگی به وضعیت کارتن خوابان و البته ساماندهی آنان بوده باشد، به تفصیل در این خصوص قلم فرسایی شده است و نیز به حضور دوربین های صدا و سیما نبوده است.

  ۲٫ آیا شهرداری رشت جهت پوشش تصویری این حرکت شهردار و عضو شورای شهر رشت مبلغی را به صدا و سیما پرداخت کرده است؟

  ۳٫ آیا افرادی که تحت عنوان کارتن خواب تصویر آنان در شبکه باران به نمایش درآمد، راضی به این امر بوده اند؟ آیا برای نمایش تصویر این افراد از آنان اجازه گرفته شده است؟

  ۴٫ آیا برنامه ای برای افزایش تعداد تخت های گرمخانه رشت وجود دارد؟ آیا گرمخانه ای آن هم تنها با ۲۰ تخت برای ساماندهی کارتن خوابان سطح شهر رشت کافی است؟

  يک ديدگاه

  1. علي گفت:

   مثل همیشه عالی.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro