امام جمعه کلاچای:فتح خرمشهر برگ زرینی در تاریخ افتخارات ملت ایران است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲ خرداد ۹۴ - ۴:۱۶

  کد خبر : 31636

  امام جمعه کلاچای:فتح خرمشهر برگ زرینی در تاریخ افتخارات ملت ایران است

  امام جمعه کلاچای با گرامیداشت فرارسیدن سوم خردادماه گفت: فتح خرمشهر برگ زرین دیگری در تاریخ افتخارات ملت ایران اسلامی است.

  حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن لطیفی در خطبه های نماز جمعه این هفته کلاچای که در مسجد جامع شهر واجارگاه برگزار شد، افزود: ملت ایران با تقدیم شهدای بسیاری، اجازه ندادند وجبی از خاک ایران اسلامی عزیر در اختیار دشمنان باقی بماند.

  وی در ادامه سخنانش بیان داشت: توسعه متوازن و پایدار شهر واجارگاه، در گرو بهره گیری از همه توان و ظرفیت های موجود است و امیدواریم با همدلی و همزبانی مسئولان و مردم شاهد جهش فزاینده و اثربخش در ابعاد مختلف در این شهر باشیم.

  حجت الاسلام لطیفی به کمبودها و ظرفیت های این منطقه اشاره کرد و با بیان اینکه لازم است شهر واجارگاه در ابعاد فرهنگی، کشاورزی و گردشگری رشد لازم را پیدا کند؛ تحقق این امر را منوط به ایجاد همدلی و همزبانی دانست و افزود: تنها در این صورت است که می توانیم افق روشنی برای آینده این شهر متصور باشیم.

  وی شهر واجارگاه را از جمله شهرهای چای خیز استان و شهرستان رودسر برشمرد و با بیان اینکه این شهر به اقتصاد تک محصولی چای وابسته است و تنها درآمدش از این طریق تامین می شود، از مسئولان خواست برای حمایت همه جانبه از صنعت چای و چایکاری از هیچ تلاشی فرو گذار نکنند.

  امام جمعه کلاچای در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به استقرار دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان در واجارگاه ، خواستار ارتقای این دانشکده به مجتمع دانشگاهی شد.

  حجت الاسلام لطیفی با بیان اینکه شهر واجارگاه از داشتن یک کتابخانه آبرومند و درخور شأن مردم منطقه بی بهره است، اختصاص اعتبار مناسب برای ساخت یک کتابخانه جدید در این شهر را امری ضروری خواند/ایرنا

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro