پیش فروش محصولات ایران خودرو – خرداد 94

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲ خرداد ۹۴ - ۴:۲۰

  کد خبر : 31657

  پیش فروش محصولات ایران خودرو – خرداد ۹۴

  به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک شعبانیه و سالروز آزادسازی خرمشھر، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، شرایط …

  به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک شعبانیه و سالروز آزادسازی خرمشھر، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، شرایط پیش فروش عادی یک و دو ودیعه ای خرداد، از روز شنبه مورخ ۹۴/۰۲/۳۰ الی ۹۴/۰۳/۳۱ به شرح جدول پیوست ارائه می گردد.

  شرایط و توضیحات بخشنامه :

  ۱- سود مشارکت در این بخشنامه مطابق جدول پیوست و بصورت سالیانه حداکثر تا تاریخ انقضای دعوتنامه محاسبه خواھد شد و لذا ھرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز بر اساس سود مشارکت اعلامی در گویا بر اساس خودرو محاسبه خواھد شد.

  ۲- سودمشارکت درصورت انصراف مطابق جدول پیوست و بصورت سالیانه حداکثر تا زمان انقضای دعوتنامه و چنانچه قبل از ارسال دعوتنامه باشد تا زمان انصراف برای مبلغ پیش پرداخت محاسبه خواھد شد.

  ۳- در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) یک درصد ماھانه ( ۱۲ درصد سالیانه ) پرداخت می شود.

  ۴- در صورتی که برحسب ضرورت، آپشن و یا تجھیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواھد شد.

  ۵- در شرایط پیش فروش عادی مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در موعد تحویل و پس از محاسبه سود مشارکت و ھزینه ھای قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواھد رسید.

  زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۰۲/۳۰ می باشد .

   پیش فروش محصولات ایران خودرو - خرداد 94

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro