دستگاه قضائی استان گیلان عملکرد مطلوبی در سطح کشور دارد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۳ خرداد ۹۴ - ۲۱:۵۱

  کد خبر : 31900
  قائم مقام دادگستری کل استان گیلان:

  دستگاه قضائی استان گیلان عملکرد مطلوبی در سطح کشور دارد

  واران نیوز: طبق آخرین ارزیابی ها استان گیلان عملکرد مطلوبی در سطح کشور داردکه این امر نشانگر فعالیت روزافزون همکاران قضایی است.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، مجید الهیان امروز در تودیع و معارفه رئیس دادگستری و دادستان صومعه سرا  اظهار کرد: خدمتگذاری به مردم از موکدات اسلام است.

  وی با بیان اینکه کارمندان قوه قضائیه مدال افتخار دیگران را بر گردن دارند، افزود: ما مفتخریم در نظامی حکومت می‌کنیم که مزین به نام اسلام است.

  قائم مقام دادگستری کل استان گیلان با بیان اینکه شأن و ارج مسئولان در راستای خدمت به مردم است، گفت: حد اعلای خدمت مورد نظر مردم است که باید مورد توجه باشد.

  الهیان با بیان اینکه مسئولان قوه قضائیه در چهارچوب قوانین با سایر دستگاه های اجرایی شهرستان تعامل دارند اما در مقام قضاوت در برابر اشخاص آشنا و غیرآشنا مساوی برخورد می کنند، تصریح کرد: رئیس قوه قضائیه توسط مقام معظم رهبری تعیین می شود که این امر خود یک نوع افتخار است.

  وی با بیان اینکه اقداماتی که مسئولان قوه قضائیه در دادگستری انجام می دهند معرف شخصیت آنهاست، خاطرنشان کرد: طبق آخرین ارزیابی ها استان گیلان عملکرد مطلوبی در سطح کشور داردکه این امر نشانگر فعالیت روزافزون همکاران قضایی است.

  قائم مقام دادگستری کل استان گیلان با بیان اینکه دادگستری مطلوب باید به جایی برسد که مقام معظم رهبری فرمودند، اظهار کرد: یکی از اموری که همگان باید به آن اهتمام داشته باشند جلب اعتماد مردم است و این جلب اعتماد از طریق رأی صادق بدست می‌آید.

  الهیان با بیان اینکه قضاوت عادلانه معادل سال‌ها عبادت است، افزود: رئیس قوه قضائیه به صورت مستقیم از سوی مقام معظم رهبری انجام وظیفه می‌کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro