کدام نماینده گیلانی ظریف را به بیرون مجلس هدایت کرد؟

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۴ خرداد ۹۴ - ۵:۴۰

  کد خبر : 31981

  کدام نماینده گیلانی ظریف را به بیرون مجلس هدایت کرد؟

  نشست غیرعلنی مجلس با ظریف و عراقچی پس از ۲ ساعت به پایان رسید.

  این در حالی بود که علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی گزارشی از جلسه غیرعلنی مجلس ارائه می کرد و می گفت که ظریف و عراقچی طی ۲ ساعت گزارشی مبسوط از روند مذاکرات ارائه کردند.

   محمد حسین قربانی نماینده آستانه نیز پیش از شدت گرفتن بیشتر درگیری لفظی، ظریف را که امروز چفیه ای به گردن انداخته بود به بیرون از صحن مجلس هدایت کرد.

   همزمان با باز شدن درهای مجلس به روی خبرنگاران پس از جلسه غیر علنی صبح امروز، خبرنگاران با حلقه ای از نمایندگان مواجه شدند که در پایان جلسه، دور ظریف را گرفته بودند و در این میان دو تن از نمایندگان نزدیک به جبهه پایداری نیز با بالابردن صدای خود، اعتراض خود را به سخنرانی وزیر امورخارجه در مجلس نشان دادند.

  این در حالی بود که علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی گزارشی از جلسه غیرعلنی مجلس ارائه داد و توضیحات ظریف را بسیار خوب و کافی عنوان کرد.

  در این جلسه که برخی نمایندگان نیز نقطه نظرات خود درباره مذاکرات را با ظریف و عراقچی درمیان گذاشتند،علاالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، علیرضا زاکانی، زارعی و عباسعلی منصوری آرانی از جمله نمایندگانی بودند که دغدغه‌های نمایندگان را مطرح کردند./ایرنا

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro