اصولگرایان در انتخابات آینده با یک لیست می‌آیند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۴ خرداد ۹۴ - ۵:۴۲

  کد خبر : 31984

  اصولگرایان در انتخابات آینده با یک لیست می‌آیند

  دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: شعار جریان اصولگرایی در انتخابات آتی باید یک صدا و ارائه یک فهرست در کل کشور باشد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی که در کانون اعضاء و طرفداران حزب موتلفه اسلامی سخن می‌گفت، اظهار داشت: در سال ۹۱ بر اساس فرضیات به نتیجه رسیده بودیم که اصولگرایان در انتخابات سال ۹۲ با تعداد زیادی کاندیدا وارد می شوند زیرا در انتخابات مجلس گذشته با وجود جبهه متحد اصولگرایان اما رقابت درون اصولگرایی شکل گرفت و مجلس اصولگرا شد زیرا میدان رقابت از حضور رقیب جدی اصولگرایان تقریبا خالی بود.

  وی افزود: ما نگران بودیم شرایط از انتخابات نهمین دوره مجلس به انتخابات ریاست جمهوری تسری پیدا کند و دیدیم اصولگرایان با چندین نامزد وارد شدند، زیرا برخی اعتقاد داشتند رقبای اصولگرایی دیگر اندازه‌ای ندارند و یک اصولگرا رئیس جمهور خواهد شد، اما تحلیل ما این نبود و ما معتقد بودیم اگر به نامزد واحد برسیم ضرر نکرده‌ایم و نباید با نامزد متعدد وارد شویم.

  حبیبی تصریح کرد: موتلفه اسلامی از ابتدا پایبند به این تحلیل بود که باید نامزد واحد داشته باشد و در این مسیر حرکت کردیم. نامزد حزب ما در انتخابات به نفع کاندیدای جبهه پیروان انصراف داد.

  دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: در تدارک انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی هستیم و از اواخر سال ۹۲ تحلیلی که در موتلفه داشته‌ایم این است که ما در انتخابات مجلس لازم است که با محوریت جامعین به طرف ائتلاف جدی اصولگرایان پیش می‌رویم.

  وی با بیان اینکه جزیره‌ای عمل کردن و نامزدهای متعدد معرفی کردن را سم مهلک می‌دانیم، گفت: برای اصولگرایان تنها راه پیروزی قطعی ائتلاف داخلی جریان اصولگرایی است و تعدد نامزد به ضرر اصولگرایان است.

  حبیبی تاکید کرد: در میدان رقابت سیاسی رقبای ما جدی حضور دارند و به همین دلیل ما مجلس اصولگرایی که حتی یک موتلفه‌ای هم نباشد را به مجلسی با اکثریت اصلاح طلبان و حضور چند نماینده از موتلفه ترجیح می‌دهیم.

  وی افزود: رقبا طراحی برای ایجاد اختلاف بین اصولگرایان دارند و در جریان اصلاح‌طلبی و اعتدالیون از مدت‌ها پیش مذاکرات جدی آغاز شده و حتی به نتیجه رسیده‌اند که در انتخابات آینده با لیست واحد به میدان بیایند.

  دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: شعار جریان اصولگرایی باید یک صدا و یک فهرست در کل کشور باشد و این کار هر چند سخت است اما می‌توان به فهرست واحد رسید.

  وی خبر داد: انسجام داخلی اصولگرایان بیشتر از گذشته است و الحمدالله می‌خواهیم وحدت اصولگرایان اجرایی شود و در این مسیر ظرفیت موتلفه اسلامی را به کار خواهیم گرفت تا با یک صدا و یک فهرست و در حوزه‌های تک نفره با یک نامزد با ائتلاف اصولگرایان با محوریت جامعتین خواهیم آمد و در این صورت اصولگرایان پیروز خواهند شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro