مراسم سالگرد شهید حق وردیان برگزار می شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۴ خرداد ۹۴ - ۵:۴۸

  کد خبر : 31990

  مراسم سالگرد شهید حق وردیان برگزار می شود

  مراسم سالگرد شهید حق وردیان و شهدای عملیات بیت المقدس برگزار می شود.

  واران نیوز به نقل از «دیارباران»، مراسم سالگرد شهید داوود حق وردیان و شهدای عملیات بیت المقدس سه شنبه پنجم خرداد برگزار می شود.

  این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام عزت الله معتمد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان و مداحی مسعود عارفی ساعت ۵ عصر در مهدیه رشت برگزار می شود.

  فرازی از وصیت نامه سردار شهید حق وردیان

  سلام و درود فراوان به ناجی انسانها و گستراننده عدل الهی قائم آل محمد (ص) امام زمان (عج) و سلام بر رهبر انقلاب و امت شهید پرور قهرمان ایران که در راه استقرار حکومت الله بزرگترین حماسه های بشریت را ایجاد می کنند. عزیزانم همه شما را به تقوا به درگاه خدا و ترس از خدا وصیت می کنم. عزیزانم امام عزیز را تنها نگذارید و سخنان گهر بارش را گوش دهید و بجنگید و نگذارید سلاح من بر روی زمین بماند و به دست دشمنان اسلام بیفتد سلاح افتاده ام را بر دست گیرید و با کفار و منافقین بجنگید که اسلام را زنده نگه دارید و از شهادت باکی نداشته باشید به فرموده امام حسین علیه السلام مگر طفل شیرخوار از طفل مادرش می هراسد؟

  اگر من از میان شما رفتم ناراحت نباشید در راه به پا ماندن اسلام اگر همه مردم هم بمیرند باز هم کم است تا چه رسد قطره ای از این اقیانوس بی کران با صبر پولادین خود بر دهان یاوه گویان ضد اسلام بکوبید عزیزانم من چیزی ندارم برای شما به ارث بگذارم جز اینکه شما را به تقوای الهی توصیه می کنم باشد که خداوند از گناهانمان بگذرد و شما ای کسانی که وصیت مرا میشنوید پشتیبانی کنید از روحانیت ، و برای سلامتی و تعجیل امام زمان (عج) و برای سلامتی رهبر نائب بر حقش دعا کنید.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro