آغاز ثبت‌نام طرح تخصصی تربيت‌مربی مفاهيم قرآن در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۶ آذر ۹۱ - ۱۶:۰۵

  کد خبر : 3200

  آغاز ثبت‌نام طرح تخصصی تربیت‌مربی مفاهیم قرآن در صومعه‌سرا

  گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: ثبت‌نام طرح تخصصی تربیت‌مربی مفاهیم قرآن در مؤسسه قرآنی پویش نور صومعه‌سرا آغاز شده است و …

  گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: ثبت‌نام طرح تخصصی تربیت‌مربی مفاهیم قرآن در مؤسسه قرآنی پویش نور صومعه‌سرا آغاز شده است و تا پایان هفته جاری ادامه دارد.

  فاطمه نظیفی، مدیرمسئول مؤسسه قرآنی پویش نور صومعه‌سرا، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا)، با اعلام این خبر گفت: از سوی مرکز توسعه، ترویج و فعالیت‌های قرآنی کشور طرح تخصصی تربیت‌مربی مفاهیم قرآن در شهرستان صومعه‌سرا اجرا می‌شود.

  وی ضمن بیان مطلب فوق تأکید کرد: برای برگزاری این طرح تخصصی همواره از متقاضیان رشته تربیت‌مربی مفاهیم قرآن ثبت نام به عمل می‌آید که مقرر شده است تنها از واجدین شرایط ثبت نام به عمل آید.

  این فعال قرآنی در ادامه افزود: از شرایط حضور در این طرح تخصصی می‌توان به قبولی در آزمون ورودی طرح تربیت‌مربی مفاهیم قرآن، دارنده گواهینامه تربیت‌مربی روخوانی و روانخوانی قرآن و همچنین دوره مفاهیم سطح ۴ قرآن اشاره کرد.

  نظیفی در پایان یادآور شد: طرح نام برده از اواسط آذرماه جاری با دربرگیری اساتید متخصص در امور قرآنی برگزار می‌شود و انتظار می‌رود با برگزاری این دوره، دانش‌آموختگان ضمن تعمیق ارتباط خود با قرآن، با فنون و روش‌های نوین، علمی و تخصصی تدریس و آموزش روخوانی و مفاهیم قرآن آشنا شوند.

  گفتنی است، طرح تربیت‌مربی مفاهیم قرآن از ۱۷ آذرماه جاری آغاز می‌شود و پس از گذراندن ۲۵۶ ساعت آموزشی از افراد آزمون گرفته می‌شود و کسانیکه بتوانند رتبه بالا را کسب کنند، گواهینامه قبولی دریافت خواهند کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro