جالب ترین دلیل استیضاح شهردار رشت! / ادعای بامزه سایت خواهرزاده!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۵ خرداد ۹۴ - ۳:۴۰

  کد خبر : 32058

  جالب ترین دلیل استیضاح شهردار رشت! / ادعای بامزه سایت خواهرزاده!

  در “عصرونه” امروز مطالب جالبی از دلیل مضحک یک عضو شورا برای استیضاح شهردار تا ادعای بامزه سایت یک خواهرزاده! انتظار شما را می کشد.

  واران نیوز به نقل از خزر آنلاین:

  جالب ترین دلیل استیضاح شهردار رشت!

  شاید تا کنون شهرداران زیادی به دلایل مختلف از سوی اعضای شورای شهر استیضاح شده باشند اما جالب ترین دلیل استیضاح را می توانید در ادامه بدانید!

  گویا در مراسم آغاز عملیات اجرایی خط ویژه اتوبوس (BRT )حد فاصل میدان دکتر حشمت تا میدان مصلی اتفاق جالبی افتاده است که به شدت یک عضو شورا را برافروخته کرده است. گویا آقای مهندس پس از پایان مراسم در میان همکاران شورایی خود صحبت از لزوم استیضاح شهردار به میان آورده است و گفته که چرا وقتی من آمدم، آقای شهردار از جای خود بلند و حتی نیم خیز هم نشد و به همین خاطر باید استیضاح شود. البته با توجه به حمایت های همه جانبه این عضو شورا از آقای شهردار می توان دلیل این عصبانیت را تا حدودی درک کرد!!

  ادعای بامزه سایت خواهرزاده!

  سایت متعلق به آقای خواهرزاده! دیروز اما مطلب بامزه ای را در خروجی قرار دارد. این سایت خبری مدعی شده است که سرویس “عصرونه” خزرآنلاین نوعی کپی برداری از روی دست آنان بوده است و البته مسئولان خود را صاحب این ایده دانسته است. جالب آن که اولین سایتی که چنین ایده ای را در فضای مجازی به کار برد “تابناک” بود که سرویسی تحت عنوان ” از گوشه و کنار سیاست” راه اندازی نمود و لذا استفاده از این ایده اگر هم برای اولین بار بوده باشد، متعلق به مسئولان تابناک بوده نه آقای خواهرزاده! گویا انحصارطلبی و مصادره به مطلوب در بین برخی افراد ریشه ژنتیکی دارد!

  اتفاق جالبی که سردبیر شمال ما فهمید!

  سایت شمال ما به اتفاق جالبی در عرصه خبری اشاره کرده است. شمال ما نوشت:

  پایگاه خبری تحلیلی «گیلان فردا» که از یک ماه پیش با تحریریه جدید به روز می شد مطلبی درباره عملکرد منطقه آزاد انزلی منتشر کرد که برای چند ساعت ار صفحه این سایت غیب شد.

  بامداد دیشب سایت گیلان فردا مطالبی بر روی خروجی خود گذاشت که یکی از آن مطالب نقدی از سوی یکی از خوانندگان این سایت بود درباره گزارش چند روز پیش این سایت درباره منطقه آزاد انزلی و پاسخ مدیر روابط عمومی این سازمان به ابهامات. در این نقد پاسخ مدیر روابط عمومی درباره عدم صدور مجوز برای کارخانه مواد شیمیایی مورد سوال قرار گرفت و این خواننده سندی ارایه کرد مبنی بر صدور مجوز برای کارخانه مواد آرایشی.

  این مطلب تا ساعت ۱۰ صبح  امروز روی خروجی سایت قرار داشت که به یک باره ناپدید شد تا اینکه عصر امروز این مطلب مجددا ظاهر شد.

  با سردبیر سایت گیلان فردا در این باره تماس گرفتیم که بابک مهدیزاده گفت: خود من ساعت ۲ ظهر از این موضوع اطلاع یافتم که سریعا با مدیرمسئول تماس گرفتم که ایشان هم ابراز بی اطلاعی کرد. در هر صورت خیلی سریع خبر را مجددا به روز کردم. به هرحال این اتفاق عجیبی بود چون فقط من و مدیرمسئول اکانت را داریم و آقای عابدی هم به جد پیگیر این قضیه هستتد.

  وی درباره شایعات پیرامون فشارها گفت: شخصا هیچ فشاری و توصیه ای از سوی منطقه آزاد دراین باره به من نشده و اصلا دلیلی نمی بینم که این اتفاق بیفتد چون این موضوع آنقدر پیچیده و حساس نیست.

  نماینده گیلانی که ناجی ظریف شد!

  نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در گفتگو با خبرنگار آستان‌خبر، با اشاره به جزئیات اتفاقات روز گذشته در مجلس شورای اسلامی گفت: “هنگام خروج، مشاجره لفظی میان رسایی و کوچک زاده با ظریف صورت گرفت که این مشاجره با صدای بلند دوطرف توأم بود.”

  محمدحسین قربانی بابیان اینکه برای جلوگیری از شدت گرفتن این درگیری لفظی وارد صحنه شدم، افزود: معتقدم نباید این مسئله را بزرگ جلوه داد و شاید تن صدای بلند آقای کوچک‌زاده باعث این مشاجره شده باشد.

  وی  با اشاره به اینکه آقای ظریف هم متقابلاً با همان لحن پاسخ نماینده تهران را دادند و این صحنه شکل مشاجره به خود گرفت گفت: “وقتی صدای دو نفر بلند شد، من از آقای ظریف خواستم برای پیشگیری از درگیری احتمالی در صحن نمانند.”

  قربانی به دلیل مشاجره لفظی به وجودآمده اشاره کرد و افزود: “آقای کوچک زاده می خواست وزارت خارجه درباره روند مذاکرات شفاف تر صحبت کند و آقای ظریف هم گفتند کاملا شفاف با نمایندگان صحبت کرده اند.”

  رئیس مجمع نمایندگان گیلان درباره چفیه‌های بر روی دوش نمایندگان روز گذشته نمایندگان بیان کرد: “به مناسبت روز سوم خرداد و حماسه آزادسازی خرمشهر چفیه‌های اهدایی از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط نماینده مجلس به نمایندگان جانبازان و سایر نمایندگان مجلس اهدا شد.”

  به گزارش آستان‌خبر، در نشست غیر علنی مجلس شورای اسلامی محمدجواد ظریف و سیدعباس عراقچی با حضور خود و پاسخ به سوالات نمایندگان راجع به ابهامات پیش آمده در مورد مذاکرات هسته ای توضیحاتی را ارائه کردند.

  گفتنی است، در پایان این حاشیه ایجاد شده، وزیر امور خارجه با گلی در دست و چفیه بر گردن با همراهی دکترقربانی به بیرون از صحن مجلس بدرقه شد که تصاویری از آن در زیر آمده است.

  01  13940303150848922_PhotoL

  02

  امان از فریادهای حنجره!

  شنیده های خبرنگار خزرآنلاین، حکایت از جلسه یکی از نمایندگان با دو تن از اعضای شورای شهر رشت دارد. گویا آقای نماینده مراتب اعتراض خود را در خصوص حضور برخی کارمندان شهرداری رشت در منزل یکی از اعضای شورا به این دو عضو شورا منتقل کرده و ضمن فحاشی مکرر به افراد حاضر در منزل این عضو شورا، مجددا بر اظهارات قبلی خود پافشاری کرده است. گویا آقای نماینده به این دو عضو گفته است که باید شهردار را مجاب به شکایت از عضو معترض شورا کنند.

  جواب اظهارات ثابت قدم را در صحن علنی شورا خواهم داد!

  گیلان نو نوشت: در پی اظهارات عجیب علی ثابت قدم شهردار رشت و ابله و ناتوان ذهنی خواندن منتقدانش که با سکوت اعضاء شورای شهر رشت و رسانه های حامی شهردار مواجه شد، به سراغ محمود باقری خطیبانی نائب رییس شورای شهر رشت و از منتقدان و به تعبیری مخالفان ثابت قدم رفتیم.

  محمود باقری خطیبانی از جمله افرادی بوده که از ابتدای ساعات اولیه شهردار شدن ثابت قدم بیشترین انتقادات را به وی کرده است. شاید دلیل این انتقادات به سابقه باقری خطیبانی در شهرداری و شناخت کامل وی از ثابت قدم در دوره قبلی مدیریتی اش باشد، شناختی که تعداد زیادی از اعضاء شورای شهر از مجموعه شهرداری ندارند و شکی نیست که دوره قبلِ مدیریتی ثابت قدم، یا در رشت حضور نداشتند و یا آن روزها را از خاطر برده اند و یا شاید هم کاملاً به خاطر دارند ولی …!”

  در همین راستا، طی تماس تلفنی با محمود باقری خطیبانی، دلیل سکوتش را در برابر این توهین بزرگ ثابت قدم جویا شدیم که وی اظهار داشت: ” اگر منظور ثابت قدم بنده بودم، که ایشان را می بخشم! چرا که از ایشان بیش از این نمی توان انتظار داشت! اما اگر تا روز یکشنبه، بابت توهینی که کرده اند، از مردم فهیم شهر رشت و منتقدانش عذر خواهی نکنند، پاسخ این بی احترامی را در صحن علنی شورای شهر خواهم داد.”

  نایب رییس شورای شهر در خاتمه تصریح کرد: ” در کشورهای توسعه یافته، انتقاد اصل پیشرفت جامعه محسوب می گردد. وای به حال مردم جامعه ای که مسئولانش منتقدان را ابله خطاب کند.”

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro