برای شهدای گمنام مادری مهربان خواهم بود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۶ خرداد ۹۴ - ۱۷:۵۰

  کد خبر : 32140
  مادر شهید مفقود الاثر؛

  برای شهدای گمنام مادری مهربان خواهم بود

  مادر شهید مفقود ااثر در گفت و گو با خبرنگار واران نیوز گفت:وقتی شنیدم سه شهید گمنام می‌خواهند در صومعه‌سرا تشییع و تدفین کنند با خودم عهد بستم که برایشان مادری مهربان باشم.

  آمادگی اصحاب قلم ورسانه صومعه‌سرا در پوشش خبری استقبال از شهدای گمنام

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، همزمان با ورود سه شهید گمنام به صومعه سرا مردم در تب و آماده کردن شهر برای استقبال زیبا از این لاله های زهرایی هستند.
  در این راستا گروهی از اصحاب رسانه صومعه سرا آمادگی خود را برای پوشش خبری استقبال از شهدای گمنام اعلام کردند.
  اصحاب رسانه صومعه سرا معتقدند، حضور شهدا در شهر صومعه سرا سبب بصیرت بیشتر جوانان و نوجوانان این شهرستان می شود و با پوشش خبری مناسب در بصیرت افزایی مردم نقش بسزایی دارند.
  با حضور پرشور مردم بهترین استقبال از شهدای گمنام صورت می‌گیرد
  جوان بسیجی در گفت و گو با خبرنگار واران نیوز گفت: از این که شهرستان میزبان سه شهید گمنام است بر خود می بالیم و از تمام وجود خود برای استقبال از این نامداران بی نشان تلاش می کنم.
  وی تصریح کرد: دوستان بسیجی وی نزدیک به دو هفته است که شبانه روز در حال آماده کردن شهرستان برای میزبانی مناسب از شهدای گمنام هستند.
  جوان بسیجی صومعه سرایی خاطرنشان کرد: با حضور پرشور بسیجیان و اقشار مختلف مردم قطعا بهترین استقبال از شهدای گمنام صورت خواهد گرفت.
  برای شهدای گمنام مادری مهربان خواهم بود
  مادر شهید مفقود الاثر ایرج صفری پور با بیان اینکه فرزندش در سن ۱۲ سالگی به شهادت رسید، اظهار کرد: وقتی شنیدم سه شهید گمنام می‌خواهند در صومعه‌سرا تشییع و تدفین کنند با خودم عهد بستم که برایشان مادری مهربان باشم.
  وی افزود: حال که بعد از گذشت بالغ بر ۳۳سال هنوز فرزندم به آغوشم برنگشته است پس این شهدا را فرزند خود می دانم و برایشان مادری می کنم و هر هفته بر سر مزارشان می‌روم.
  هیچگاه ازینکه فرزندم به آغوشم برنگشت شکایتی نکردم
  مادر شهید جاویدالاثر غلامحسین نعیمی با بیان اینکه خوشحالم هدیه ای به این انقلاب تقدیم کرده ام، گفت: هیچگاه ازینکه فرزندم به آغوشم برنگشت شکایتی نکردم زیرا سبب سربلندی من است که خدا از من هدیه ای قبول کرده است.
  وی با بیان اینکه این انقلاب به آسانی به دست نیامده، تصریح کرد: مذاکره کنندگان باید بدانند اگر خون جوانان مارا پایمال کنند قطعا آنها را نخواهیم بخشید و نفرین ما دامنشان را خواهد گرفت.
  مادر شهید نعیمی خاطرنشان کرد: از اینکه سه شهید گمنام به این شهرستان می آیند سبب خوشحالی مادران شهدا و به خصوص مادران شهدای جاویدالاثر است.
  از شهدا می‌خواهم فرزندم را به آغوشم بازگردانند
  مادر شهید مفقود الجسد وحید سیما با بیان اینکه شهیدش بسیار مومن و با خدا و اهل مسجد بود، اظهار کرد: وحید کم نظیر و بهترین فرزندم بود سخنان دوستان و اطرافیان او بهترین شاهد بر این ادعاست.
  وی با بیان اینکه شب و روز آروزی دیدن فرزندم را دارم، افزود: از شهدای گمنامی که به این شهرستان می‌آیند می خواهم فرزندم را به آغوشم بازگردانند.
  مادر شهید سیما گفت: با امدن دوباره شهدا به این شهرستان خونم به وش امده که چرا نباید یکی از این هشدا فرزندم باشد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro