معاون رئيس جمهور: بحث تغييرات در دولت توليد رسانه‌هاست

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۲ خرداد ۹۴ - ۱۵:۵۴

  کد خبر : 32643

  معاون رئیس جمهور: بحث تغییرات در دولت تولید رسانه‌هاست

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: بحث تغییرات در دولت که در چند روز اخیر در سطح روزنامه‌ها و رسانه‌ها مطرح شده …

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: بحث تغییرات در دولت که در چند روز اخیر در سطح روزنامه‌ها و رسانه‌ها مطرح شده تولید خود آنها بوده است.

  حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درباره شنیده شدن زمزمه‌هایی مبنی بر تغییرات در دولت گفت: سخنگوی دولت و رئیس دفتر رئیس جمهور رسماً اعلام کردند که چنین بحثی مطرح نیست.

  وی با اشاره به اینکه هرگونه تصمیم برای تغییر در ترکیب دولت توسط سخنگو اعلام خواهد شد، خاطرنشان کرد: تاکنون چنین تصمیمی اتخاذ نشده و مباحثی که در چند روز اخیر در سطح روزنامه‌ها و رسانه‌ها مطرح شده تولید خود آنها بوده است.

  انصاری درباره تعدد سوال از وزرا در کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی هم اظهار داشت: من هر هفته فهرست سوالات را می‌بینم، ضمن احترام نهادن به حق قانونی نمایندگان به نظر می‌رسد که از حد متعارف فراتر رفته است.
  معاون پارلمانی رئیس جمهور با یادآوری وظایف سنگین بعضی وزارتخانه‌ها اظهار داشت: برخی وزارتخانه‌هایی که با ادغام ۲ یا ۳ وزارتخانه در هم شکل گرفته است باید امروز به حجم بزرگی از کار بپردازند، اما غالباً بعضی وزرای این وزارتخانه‌ها هفته‌ای یک یا دو روز در مجلس حاضر شده و به سؤالات بعضاً تکراری نمایندگان پاسخ می‌دهند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro