آيا گارانتي دستگاه ASUS شما اصل است؟

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۸ خرداد ۹۴ - ۴:۰۲

  کد خبر : 32957

  آیا گارانتی دستگاه ASUS شما اصل است؟

  ASUS به تازگی خبر از راه اندازی امکان جدیدی برای کاربران محصولات خود داده است که به واسطه آن می …

  ASUS به تازگی خبر از راه اندازی امکان جدیدی برای کاربران محصولات خود داده است که به واسطه آن می توانند از اصالت گارانتی محصول خود اطمینان حاصل نمایند. این خدمات جدید در وب سایت ایسوس راه اندازی شده است و کاربران فقط با در اختیار داشتن شماره سریال دستگاه خود می توانند از اصالت دستگاه خود آگاه شوند.

  این روز ها با توجه به وجود گارانتی ها و البته شرکت های متعددی که ادعای خدمات بسیار با کیفیت دارند ،سامان دهی این بازار بسیار ضروری به نظر می رسد. زیرا تعداد معدودی از این شرکت ها مورد تایید کمپانی های مادر قرار می گیرند. به همین منظور و برای رهایی کاربران از ایجاد سردرگمی از این موضوع ایسوس اقدام به ارائه خدمات جدیدی برای اطمینان از اصالت گارانتی رسمی خود نموده است.با استفاده از این خدمات جدید که در وب سایت ایسوس راه اندازی شده است کاربران می توانند به بخش ویژه ای که بدین منظور اختصاص یافته مراجعه نموده و با در اختیار داشتن شماره سریال دستگاه خود از مورد تایید بودن سریال دستگاه خود اطمینان یابند.

  لازم به یاد آوری می باشد چندی پیش ایسوس در سایت رسمی خود به زبان پارسی، امکانی را فراهم نموده که کاربران می توانند با مراجعه به آن از وضعیت کالای تحویلی به مراکز مجاز خدمات مطلع گردند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro