بسیج سرباز ولایت و به دنبال تحقق تمدن اسلامی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۲ خرداد ۹۴ - ۱۶:۴۴

  کد خبر : 33159
  فرمانده سپاه صومعه‌سرا:

  بسیج سرباز ولایت و به دنبال تحقق تمدن اسلامی است

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه آداب و رسوم هرشهر خاکریزهای نرم دشمن است، افزود: در جنگ نرم بحث مدیریت ادراک اجتماعی خانواده‌ها توسط دشمنان مدیریت می‌شود.

  سرهنگ کیا عاشوری، فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا عصر امروز(۲۰خرداد) در نشست با فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهران این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: بانوان باید راه شهدا را ادامه دهند و از بانوی شهیده سال طیبه واعظی الگو برداری کنند.

  وی با بیان اینکه فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهران مصداقی از جمعیت زنانی هستند که در این عرصه تاثرگذار هستند، افزود: یکی از اقشار مهم و تاثیرگذار جامعه قشر زنان هستند که می‌توانند نقش بسزایی در این برهه از زمان ایفا کنند.

  بسیج به دنبال تحقق تمدن اسلامی است

  عاشوری با بیان اینکه بسیج یک سری از اهدافی را دنبال می‌کند، اظهار کرد: بسیج سرباز ولایت و به دنبال تحقق تمدن اسلامی است.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه اعتماد به خداوند، مهدویت، ایثار و گذشت و .. کلیدواژه‌هایی است که ایران اسلامی را بالنده کرده و به جاهای بزرگ رسانده است، افزود: اگر این کلیدواژه‌ها نبودند تا کنون فاتحه نظام خوانده شده بود.

  وی گفت: در جنگ هشت سال دفاع مقدس آن چیزی که سبب موفقیت ملت ایران با توجه به آن همه تجهیزاتی که دشمن داشت، شد کلیدواژه‌های مذکور بود.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه سالم بودن یک خانواده منتج به یک جامعه سالم می‌شود، تصریح کرد: بیشترین نقش را در ایجاد خانواده سالم بانوان دارند.

  دشمن جنگ باورها و اعتقادات را از منازل ما شروع کرده است

  عاشوری با بیان اینکه تاثیرات و مضرات ماهواره را همه می‌دانند، خاطرنشان کرد: دشمن جنگ باورها و اعتقادات را از منازل ما شروع کرده است.

  وی با بیان اینکه آداب و رسوم هرشهر خاکریزهای نرم دشمن است، اظهار کرد: دشمن درصدد است لهجه‌های محلی را در لهجه‌های استانی ادغام و لهجه‌های استانی را به لهجه‌های ملی فارسی ادغام کند که نهایتا منتج به بحث یکسان‌سازی فرهنگی که جایگزین کردن فرهنگ لیبرالیسم است در جامعه ما شود.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه فضای خوبی اکنون در پایگاه‌های بسیج حاکم و برنامه‌ها زیاد است، افزود: یک روحیه بسیجی و پاسداری دهه شصت لازم است که ما در این جنگ خاص نرم پیروز شویم.

  در جنگ نرم مدیریت ادراک اجتماعی خانواده‌ها توسط دشمنان مدیریت می‌شود

  عاشوری با بیان اینکه در جنگ نرم دشمن از هر طرف در صدد آسیب رساندن به ما است، گفت: هدف دشمن خانواده است و اینکه فرهنگ برهنگی را در جامعه ترویج دهند و زنان عفیف را از راه به در کنند تا از آن طریق موضوع آندلوس پیش آید.

  وی با بیان اینکه در جنگ نرم بحث مدیریت ادراک اجتماعی خانواده‌ها توسط دشمنان مدیریت می‌شود، تصریح کرد: مدیریت ادراک اجتماعی یعنی یک نقطه‌ای مرکز راهبرد و استراتژیک بر افکار جوان‌ها، خانواده‌ها و مادران ما باشد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro