14 بقاع شاخص صومعه‌سرا میزبان طرح نشاط معنوی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۳ خرداد ۹۴ - ۲۲:۱۲

  کد خبر : 33243
  رئیس اوقاف صومعه سرا:

  ۱۴ بقاع شاخص صومعه‌سرا میزبان طرح نشاط معنوی

  رئیس اوقاف و امورخیریه صومعه سرا گفت: همزمان با فرا رسیدن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان ۱۴ بقاع متبرکه این شهرستان میزبان طرح نشاط معنوی است.

  عزیز خادم شریف در گفت و گو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: طرح نشاط معنوی به منظور بهره‌گیری مطلوب از اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در ایام تعطیلات تابستان در صومعه سرا اجرا می‌شود.

  وی با بیان اینکه ۱۴ بقاع متبرکه این شهرستان میزبان طرح نشاط معنوی است ، افزود: طرح نشاط معنوی بیشتر می‌کوشد تا بنیه‌های دینی و قرآنی دانش‌آموزان و جوانان را ارتقاء بخشد.

  رئیس اوقاف و امورخیریه صومعه سرا گفت: برای بقاع متبرکه روحانیونی از قم و روحانیون بومی اعزام می شود تا کلاس های طرح نشاط معنوی را برگزار نماید.

  خادم شریف تصریح کرد: مخاطبین طرح نشاط معنوی خواهران و برادران در مقاطع سنی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان هستند.

  وی با بیان اینکه علاقه مندان برای شرکت در طرح مذکور می توانند تا پایان ۳۱ خرداد ماه به اوقاف شهرستان و یا بقاع متبرکه میزبان اجرای طرح مراجعه نمایند، خاطرنشان کرد: این طرح تا ۱۵ مردادماه به مدت ۵۰ روز ادامه می‌یابد.

  رئیس اوقاف و امورخیریه صومعه سرا اظهار کرد: کلاس‌های طرح نشاط معنوی شامل برگزاری کلاس‌های آموزش قرآن، روخوانی، روان خوانی، تجوید، قرائت قرآن، صوت ولحن کلاس‌های تربیتی، احکام، اردوهای آموزشی وتفریحی، هنرهای نقاشی وخطاطی وخوشنویسی است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro