مدیران برای بقای مسئولیتشان تن به ذلت ندهند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۳ خرداد ۹۴ - ۲۳:۳۹

  کد خبر : 33248
  نماینده مردم صومعه‌سرا:

  مدیران برای بقای مسئولیتشان تن به ذلت ندهند

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران با زیرآبی رفتن و انجام برخی کارها برای بقای خودشان تن به ذلت ندهند زیرا قطعا این افراد رصد می‌شوند.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، حمید رضا خصوصی در جلسه شورای اداری و در مراسم تودیع و معارفه بخشدار تولمات اظهار کرد: ما با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عقد اخوت بسته ایم و در این عقد اخوت به خاک و خون کشیده خواهیم شد.

  وی افزود: صومعه سرا شهری زخم خورده است که در گذشته از مدیران آن سوأ استفاده می شد و آن مدیران به زندان کشانده شده اند.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شهرستان ما پالایش صورت گرفته و ادامه دارد تا مسئولان یک دست و مخلص و با وحدت در اجرای فرامین مقام معظم رهبری و تحقق مبانی دین و قانون گام بردارند گفت: در آینده نزدیک تعدادی از مسئولان شهرستان تودیع می‌شوند زیرا نماینده مجلس با هیچ عهدالناسی از وزیر و رئیس جمهور گرفته تا روسای ادارات عقد اخوت نبسته است.

  خصوصی با بیان اینکه شهرستان صومعه سرا در ۳۳ سال گذشته قبل از نمایندگی وی میدان توطئه سازی افراد شوم بود، تصریح کرد: میدان دار این شهرستا دست دلالان و واسطه گران بودند که با آمدن وی دست همه دلالان از این شهرستان قطع شد.

  وی با بیان اینکه با تلاش های وافر این شهرستان را از حضورمنحرفین پاک خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: میدان داران نظام مقدس جمهوری اسلامی باید سربازان اهل ولایتی باشند که مطیع فرمان رهبرند.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تا آخرین روز نمایندگی که ۷ خرداد ۹۵ است دست مسئولان منحرف را کوتاه خواهم نمود.

  خصوصی افزود: گردانندگان نظام در گوشه گوشه این مملکت چشمانی بیدار و حضوری فعال دارند و مدیران با زیرآبی رفتن و انجام برخی کارها برای بقای خودشان تن به ذلت ندهند زیرا قطعا این افراد رصد می‌شوند.

  وی گفت: سبب خرسندیست که فرماندار این شهرستان به دور از وابستگی‌های جناحی و حزبی آهنگ وحدت را رقم می‌زند.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تغییرات در کشور حق ملت و دولت است و روند کمال را درپیش دارد، تصریح کرد: پست ها و مسئولیت ها جاودانه نیست که اگر این چنین بود هیچگاه این پست ها به ما نمی رسید.

  خصوصی خاطرنشان کرد: پرویز روا از فرزندان انقلاب است و تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف مجموعه مدیریتی شهرستان انجام داده و فرزاد امدادی که امروز مسئولیت بخشداری تولمات را بر عهده می گیرد از فرزندان شهدا است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro