نباید از بازی های جام رمضان به نفع بازی های سیاسی استفاده شود/اگر جام رمضان به جام فتنه تبدیل گردد اجازه برگزاری داده نمی شود.

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۴ خرداد ۹۴ - ۰:۲۶

  کد خبر : 33259
  فرماندار صومعه سرا:

  نباید از بازی های جام رمضان به نفع بازی های سیاسی استفاده شود/اگر جام رمضان به جام فتنه تبدیل گردد اجازه برگزاری داده نمی شود.

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: نباید از بازی های جام رمضان به نفع بازی های سیاسی استفاده شود، تصریح کرد: اگر قرار است جام رمضان به جام فتنه تبدیل گردد اجازه برگزاری این مسابقات داده نمی شود.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، حسین اسماعیل پور در نشست شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه وضعیت پسماند صومعه سرا نامطلوب و هیچ گونه ارتقایی در این زمینه صورت نگرفته است، اظهار کرد: از دو هفته آینده خدمات پسماند و تفکیک زباله از مبدا در شهرستان فراگیر می شود.

  وی با بیان یانکه ورودی و خروجی صومعه سرا انباشته از زباله است که هیچ شهرستانی به اینگونه نیست، گفت: یک تیم عملیاتی با همکاری سپاه و بسیج در برابر این بحران تشکیل داده می شود و در این راستا هیچ گونه بهانه گیری از مسئولان امر حتی با واسطه گری پذیرفته نمی شود.

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه در این شهرستان تعامل خوبی بین نهادها، جمعیت مدیریت و اعضای شورای تامین است، افزود: مدیران باید توجه داشته باشند بازی های سیاسی را وارد اداره ها نکنند که عرفا و شرعا حرام است.

  اسماعیل پور با بیان اینکه قرار نیست بازی های سیاسی به ادارات کشانده شود ورئیس اداره ای از بخشدار شکایت کند، گفت: فرماندار با هیچ عهدالناسی عقد اخوت نبسته است اما اگر بازی سیاسی توسط روسای ادارات این شهرستان رخ دهد برخورد جدی می‌شود و هیچ گونه تعارفی با کسی ندارد.

  وی با بیان اینکه نباید از بازی های جام رمضان به نفع بازی های سیاسی استفاده شود، تصریح کرد: اگر قرار است جام رمضان به جام فتنه تبدیل گردد اجازه برگزاری این مسابقات داده نمی شود.

  فرماندار صومعه سرا خاطرنشان کرد: اگر مسئولی در صدد ایجاد بحران در شهرستان باشد باید فکر عاقبت آن را نماید زیرا هیچ گونه واسطه گری در این امر پذیرفته نمی شود.

  اسماعیل پور با بیان اینکه شرعا و عرفا هیچ مسئولی حق ندارد با بیت المال برای خود شرف و آبرو خریداری نماید، اظهار کرد: شرف و آبرو خریدنی نیست بلکه باید آن را کسب کرد.

  وی با بیان اینکه همه دستگاه‌ها، نهادها و بانک‌های صومعه‌سرا موظف به اجرای طرح مناسب سازی بهزیستی هستند، افزود: چرا بادی به اینگونه باشد که بعد از ۳۷ سال از انقلاب اسلامی هنوز جانبازی نمی تواند به راحتی از خدمات شهری و ادارات استفاده نماید.

  فرماندار صومعه سرا با اشاره به تودیع و معارفه بخشدار تولمات گفت: تغییرات لازمه بقا است و بدون تحول هیچ بقا و تداومی صورت نمی‌گیرد.

  اسماعیل پور تصریح کرد:پرویز روا بخشدار سابق تولمات یک نیروی وزارت کشوری و اهل روستاهای تولمات است که در دوران مسئولیت خود تلاش های زیادی انجام داد.

  وی خاطرنشان کرد: فرزاد امدادی فرزند شهید امدادی بر مسند بخشداری تولمات می نشیند که سبب خرسندی است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro