دشمن به دنبال ترویج عریانی در جامعه است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۶ خرداد ۹۴ - ۶:۰۴

  کد خبر : 33278
  امام جمعه صومعه‌سرا:

  دشمن به دنبال ترویج عریانی در جامعه است

  امام جمعه صومعه سرا گفت: حال که بی حجابی در کل کشور فراگیر شده دیگر دشمنان به دنبال رواج عریانی در جامعه هستند.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی، امروزدر جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اظهار کرد: مسئولان هر شهری متولیان امر حکومت اسلامی در آن شهرستان هستند که وظایف مختلفی از جمله احیای اقامه نماز، زکات، امربه معروف و نهی از منکر را بر عهده دارند.

  وی با بیان اینکه مسئولان باید امر را در جامعه گسترش و جلوی نهی را بگیرند، افزود: در شهرستان صومعه سرا “امر” به اندازه کافی با برگزاری برنامه های فرهنگی مانند یادواره شهدا، مراسمات سوگواری و سرور اجرا می شود و لی باید در راستای “نهی” تلاش های بیشتری صورت بگیرد.

  امام جمعه صومعه سرا گفت: ناهنجاری هایی در جامعه رواج پیدا کرده و ملموس است که نشان از فرهنگ غربی می باشد و جلوی آن توسط مسئولان گرفته شود.

  حجت‌الاسلام صدیقی تصریح کرد: حال که بی حجابی در کل کشور فراگیر شده دیگر دشمنان به دنبال رواج عریانی در جامعه هستند که گاها شاهد آنیم بانوان در ماشین های خود روسری از سر بر می دارند که باید جریمه ای برای اینگونه افراد در نظر گرفته شود.

  وی خاطرنشان کرد: مسئولان به عنوان کارگزاران نظام باید غیرت دینی خود را نشان دهند و جلوی اینگونه رفتارهایی که خلاف شئونات اسلامی است را بگیرند.

  امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه این شهرستان شهری مذهبی با مردمی متدین است که زبان زد عام و خاص می باشد، اظهار کرد: نباید اجازه دهیم عده ای فریب خورده جو شهرستان را جریحه دار نمایند.

  حجت الاسلام صدیقی با اشاره به گسترش فضاهای مجازی در شهرستان صومعه سرا افزود: با توجه به آسیب‌های فضاهای مجازی باید تلاش شود با برنامه‌ریزی و توجه به معارف اسلامی در این حوزه مقابله شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro